Yeniden Elon Musk Tekrar Elon Musk! İşte Yeni Kripto Para Açıklaması

Yeniden Elon Musk Tekrar Elon Musk! İşte Yeni Kripto Para Açıklaması
Okunuyor Yeniden Elon Musk Tekrar Elon Musk! İşte Yeni Kripto Para Açıklaması

0x0 1 1

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, kripto para ünitelerine yönelik paylaşımlar yapmaya ve piyasayı etkilemeye devam ediyor. Elon Musk, son devirde Bitcoin’e yönelik eleştirel yorumlarıyla topluluktan reaksiyon aldı. Bugün kendisine bir Twitter kullanıcısının soru sorması üzerine Elon Musk, kripto paraları desteklediğini belirtti. Ayrıyeten Elon Musk asıl savaşın fiat paralar ile kripto paralar ortasında olduğuna da dikkatleri çekti.

Ünlü milyarder, reaksiyonlar büyürken kripto para ünitelerini desteklediğini açıkladı

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Dogecoin (DOGE)’e yönelik patlayıcı paylaşımları ile biliniyor. Ayrıyeten ünlü milyarder, Bitcoin’in de sıkı bir savunucusu oldu. Lakin son vakitlerde Elon Musk, karışık yorumlarda bulunarak piyasanın yansısını çekti. Elon Musk kısa müddet evvel Bitcoin madenciliğinin verimsiz ve güç ağır olduğunu belirterek kripto parayı eleştirdi. Ayrıyeten ünlü milyarder, BTC dışında pak güç kullanan alternatif kripto paralara da baktıklarını açıkladı.

bloombergquint 2018 09 941fd2b9 9497 4e7c 8dc0 c5af75b5a575 327868708 1 5 1

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Elon Musk’un bu açıklamaları reaksiyon çektikten sonra ünlü milyarder daha da ileri gitti ve Tesla’nın elindeki BTC’leri satabileceğini ima etti. Bu yorumlar piyasadan milyarları sildi. Bu nedenle kripto para yatırımcılarının Elon Musk’a yansısı büyüyor. Her ne kadar da Elon Musk, Tesla’nın BTC’lerini satmadığını belirtse de kullanıcılarda tepkisel yorumlar gelmeye devam ediyor.

Elon Musk: Gerçek savaş fiat ve kripto paralar ortasındadır

Bugün bir Twitter kullanıcısı Elon Musk’a “Elon Musk, kripto paralar yüzünden size kızan beşerler hakkında ne düşünüyorsunuz?” diye sordu. Elon Musk ise bu soruya kripto paraları desteklediğini ve asıl savaşın fiat paralar ile kripto paralar ortasında olduğunu vurgulayarak cevap verdi. Elon Musk bahse yönelik şunları söyledi:

Gerçek savaş fiat ve kripto parlar ortasındadır. İstikrarda, ikincisini destekliyorum.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın