Watch Dogs: Legion nihayet beklenen dayanağı alıyor

Watch Dogs: Legion nihayet beklenen dayanağı alıyor
Okunuyor Watch Dogs: Legion nihayet beklenen dayanağı alıyor

Watch Dogs: Legion, yeni kuşak bir performans artışı elde etmek için birtakım iyileştirmelere gidiyor. Ubisoft, anarşik maceranın yaklaşan 4.5 oyun güncellemesinin bir modülü olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X‘te saniyede 60 kare (FPS) suratlarını destekleyeceğini duyurdu.

Mina Sidhu ile ilgili bir dizi yanlışta düzelecek

Watch Dogs: Legion, ışın izleme ve 4K çözünürlüğe sahip yeni jenerasyon bir lansman oyunu olarak tanıtılsa da, Sony ve Microsoft’un yeni jenerasyon konsollarında 30 FPS ve üstüne çıkamadı.

watch dogs legion cevrimici modu pcye geldi 2

Oyunun geliştirici şirketi Ubisoft, bunun yeni kuşak konsol oyuncularınıın en büyük isteklerinden biri olduğunu belirtiyor. Ubisoft ayrıyeten Assassin’s Creed Valhalla ve dinamik 4K çözünürlükte 120 FPS hedefleyen Rainbow Six Siege üzere öteki tanınan oyunlar için de yeni kuşak güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.

Legion’un 4.5 güncellemesi, bu ayın başlarında 4.0 oyun güncellemesinde tanıtılan ve DLC karakteri olan kahraman Mina Sidhu ile ilgili bir dizi yanılgıyı da ele alıyor.

Ek olarak Ubisoft, Project OMNI isimli yeni bir Taktik Operasyon ekliyor. Geliştirici, yeni güncelleme için bir çıkış tarihi yayınlamadı. Ayrıyeten yama notlarının lansmana yakın bir vakitte açıklanacağını belirtti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın