Warner Bros’dan şok eden E3 2021 açıklaması

Warner Bros’dan şok eden E3 2021 açıklaması
Okunuyor Warner Bros’dan şok eden E3 2021 açıklaması

Warner Bros.‘dan E3 2021 aktifliğiyle ilgili oyun-severleri şok eden bir açıklama geldi. Şirket, üç büyük oyununun E3 2021 etkinliğinde yer almayacağını açıkladı. Oyunların yer almamasının sebebinin, ertelenmiş olması düşünülüyor.

Warner Bros’un üç büyük oyunu aktiflikte yer almayacak

Warner Bros Interactive‘in ekseriyetle kendine has E3 konferansı bulunmuyor. Fakat, konferansın E3 2020 içerisinde düzenleneceği açıklanmıştı. Koronavirüs pandemisi münasebetiyle E3 2020 iptal edildi. Warner Bros’da duyurularını farklı bir platformda gerçekleştirdi. E3‘ün bu yıl tekrardan faaliyete geçmesi ve Warner Bros.’un katılacağının doğrulanmasıyla, birçok hayran Hogwarts Legacy, Gotham Knights ve Suicide Squad: Kill the Justice League üzere büyük oyunlardan haber almayı umuyordu. Şirket tarafından yapılan bir açıklamayla, bu oyunların aktiflik içerisinde bulunmayacağı belirtildi.

Warner Brosdan sok eden E3 2021 aciklamasi 1

Üstte belirtilen oyunların bu yıl aktiflikte gösterilmemesinin sebebi, bu yıl çıkmama ihtimalleri olarak düşünülüyor. Hogwarts Legacy ve Batman Gotham Knights, 2022 yılına ertelenmişti. Suicide Squad: Kill the Justice League‘nin ise rastgele bir çıkış tarihi bulunmuyor. Şirket bu kararın alınmasında rastgele bir münasebet sunmadı, şu anda açıklama bir spekülasyon üzere duruyor.

Büyük Warner Bros oyunları aktiflikte bulunmayacak olsa da, şirket aktiflikte yer alacak. 14 Haziran Pazartesi günü saat 00:00‘da izleyiciler, Warner Bros.’un 2021 yılında piyasaya sürülmesi beklenen Back 4 Blood özel gösterimini izleyebilir.

Back 4 Blood, geçen yılın sonlarına gerçek kapalı beta sürecine girmişti. Birçok kişi tarafından oyun oynandı ve genel olarak olumlu görüşler sunuldu. Back 4 Blood’un, en başta yaz aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Fakat, oyunun çıkış tarihi Ekim ayına ertelendi.

Sizler Warner Bros‘un üç büyük oyununa E3 2021 etkinliğinde yer vermemesi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın