Ünlü Trader, Radarındaki 5 Altcoin’i Paylaştı!

Ünlü Trader, Radarındaki 5 Altcoin’i Paylaştı!
Okunuyor Ünlü Trader, Radarındaki 5 Altcoin’i Paylaştı!

stock price going up aiming buy sell equity investing

YouTube’da 745 bin abonesi olan ünlü kripto trader’ı Brian Jung, son piyasa volatilitesi ortasında bu yaz yatırım yapmak için patlama potansiyeli olan altcoin projelerini paylaştı. Trader, “düşüşleri bir fırsat olarak gördüğünü” ekledi. İşte Jung’un dikkat çektiği 5 altcoin…

pila monedas lupa calculadora grafico grafico financiero fondo contable concepto dinero 2379 417

Brian Jung, artık yatırım yapılabilecek altcoin projelerinin listesini paylaştı

Trader’ın listesinde birinci sırada Ethereum (ETH) yer alıyor. Trader, “Bu kripto para ünitesi Bitcoin’in argüman ettiği sıradan kıymet deposundan çok daha fazlası olduğunu kanıtlıyor, kullanıcıların ihtilal yaratmasına müsaade veriyor,” sözlerini kullandı. Jung Ethereum’un toplumsal medya ağı oluşturmak, ağ ile ödeme işlemek, NFT çıkarmak üzere sınırsız kullanım durumuna dikkat çekti ve geleceğinin parlak olduğunu vurguladı.

İkinci olarak Jung, Polygon’dan (MATIC) bahsetti. Polygon’un son aylarda birçok platform ile paydaşlık kurulduğuna dikkat çeken Jung, ağın mahallî tokeni MATIC’teki yüzde 26.700’lük artıştan bahsetmeyi de unutmadı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere MATIC, Mayıs ayında pek çok coin’i geride bırakmıştı.

556 entry 0 1571384630 scaled 1

Listede Chainlink, Cardano ve Aave de bulunuyor

Trader’ın radarında olan üçüncü altcoin, Chainlink (LINK) oldu. Jung, Chainlink’in mevcut durumda başka kripto para ünitelerine karşı rekabet etmeye çalışmadığını, eşsiz protokolleri aracılığıyla tüm dala yarar sağlamaya daha odaklı durumda olduğunu belirtti.

Ünlü trader, dördüncü olarak Cardano’yu (ADA) ele aldı. Cardano’nun ardındaki kâr maksadı gütmeyen kuruluşun bünyesinde çeşitli saygın üniversitelerden bilim adamları ve başka akademisyenlerin bulunduğunu belirten Jung, ağı rakiplerinden ayıran bir özellik olarak Ouroboros isimli proof-of-stake teknolojisinden bahsetti.

top 5 alts

Aave, Jung’un listesinde yer alan son coin oldu. Trader, AAVE ağı için “En uygunu, Aave kullandığınızda bir aracıya gerek olmaması. Zira tüm sistem Ethereum blockchain’inde yaşayan akıllı kontratlar aracılığıyla özerk bir biçimde çalıştırılıyor.” dedi. Kullanıcıların Aave ile kolay ve inançlı bir DeFi tecrübesi yaşadığını belirten trader, bu nedenle altcoin’den çok daha fazla duyuru geleceğine inandığını açıkladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın