Ünlü Trader: Cardano’nun Döngüsünde Bu Epik Düzeyler Var!

Ünlü Trader: Cardano’nun Döngüsünde Bu Epik Düzeyler Var!
Okunuyor Ünlü Trader: Cardano’nun Döngüsünde Bu Epik Düzeyler Var!

cardano ada

Kripto analisti ve tıpkı vakitte trader’ı olan Benjamin Cowen, Cardano ADA’nın kripto para piyasasının devam eden düzeltmesi sırasında güçlü kaldığını belirtiyor. Analisti bu kanıya iten görüşlerine bir bakalım.

Cardano ADA’nın önündeki düzeyler

Yeni bir görüntüde Cowen, 444.000 abonesine, Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’nun 2021’deki en yüksek düzeyi olan 0.000054’e hakikat bir rallinin, kripto para geri çekilmesinden sonra kurun süratli sıçraması göz önüne alındığında kartlarda olduğunu söylüyor. 19 Mayıs’ta Cardano, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2,47 Dolar’dan 1,01 Dolar’a düştü ve yaklaşık %60’lık keskin bir düşüşü temsil etti. Yazım sırasında Cardano, Mayıs 2021’in düşük düzeyinden %72’nin üzerinde bir artışla 1.74 dolardan süreç görüyor. Orta vadede, kripto stratejisti Cardano için daha büyük bir hareketin mümkünlük dahilinde olduğuna inanıyor. Cowen ADA’nın bedeli için 3 Dolar düzeyinin güçlü bir ihtimal olduğuna işaret ediyor.

Cowen, Ethereum rakibi üzerinde uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, bilhassa Cardano uzun vadeli 10,00 dolarlık gayesine ulaşırsa, bu durumda 19 Mayıs’ta yaşanan geri çekilmede olduğu üzere ADA’da büyük geri çekilmelere karşı trader’ları hazırlanmaları konusunda uyarıyor. Kriptokoin.com olarak trader’ın beklentilerine bakıldığında son derece makul gayeler verdiğini söz edebiliriz. Lakin ağın teknik gelişimi de fiyat için son derece değerli bir öge olarak karşımıza çıkıyor. Gelinen noktada ADA ağında beklenen akıllı kontratların piyasaya sürülmesi de fiyat için belirleyici bir öge olacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın