Ünlü Milyarder, 100 Altcoin’e Sahip! İşte Portföyündeki Altcoin’ler

Ünlü Milyarder, 100 Altcoin’e Sahip! İşte Portföyündeki Altcoin’ler
Okunuyor Ünlü Milyarder, 100 Altcoin’e Sahip! İşte Portföyündeki Altcoin’ler

1520226227602

Kripto dedektifleri, ünlü milyarder Mark Cuban’ın altcoin portföyünün içeriğini öğrenmek için on-chain bilgileri kullanıyor. Araştırmacılar, Mark Cuban’ın kripto para hareketlerini ve açıklamalarını izliyor.

Mark Cuban, Polygon ve Injective Protocol’e yatım yaptı!

Tanınmış bir kripto fanatiği olan Mark Cuban, piyasanın derinliklerine dalmış üzere görünüyor ve hatta non-fungible tokenleri (NFT’ler) basmak için kripto platformları kullanıyor. Mark Cuban ile ilişkili iki altcoin yatırımı, katman-2 Ethereum ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan Ethereum tabanlı ticaret platformu Injective Protocol (INJ) formundadır.

Bu çiftin ötesinde Mark Cuban, yatırımlarının bir kısmını podcast’lere ya da NFT’leri basmak ve tanıtmak yoluyla açıkladı. Ocak ayında, Mark Cuban’ın Ethereum cüzdanlarından biri, merkezi olmayan Rarible non-fungible token pazarında NFT bastıktan sonra keşfedildi. O vakitler cüzdan, fonlarının birçok Aave borç verme protokolüne ayrılmış olmasına karşın, birçok merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’ini de içeriyordu.

altcoin 9

Mark Cuban’ın kripto portföyü ortaya çıktı: Bu 7 altcoin içinde var!

Görünüşe nazaran, Mark Cuban neredeyse birebir cüzdanı boşalttı. Portföyü: Dogelon (ELON), Doge Inu (DOGI) ve Bingo Inu (BINGO) dahil olmak üzere yaklaşık 2.000 dolar kıymetinde Ethereum ve yaklaşık 26.000 dolar bedelinde meçhul altcoin içerir. Mark Cuban’ın bu kripto paraları satın alıp almadığı yahut kendi tokenlerini tanıtmaya çalışan sahipler tarafından kendisine gönderilmiş olup olmadığı bilinmiyor.

Kripto analisti ve etkileyicisi Lark Davis ayrıyeten Mark Cuban’ın çeşitli kripto para cüzdanlarının içeriği hakkındaki niyetlerini paylaşıyor. Analist, Dallas Mavericks’in sahibinin bir röportajda kripto portföyünün %60’ının Bitcoin’de, %30’unun Ethereum’da ve %10’unun öteki altcoin’lerde olduğunu belirttiğini vurguladı. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bildiklerimize, topladıklarımıza ve Blockchain’de görebildiğimize nazaran Aave, Rarible (RARI), SushiSwap (SUSHI), Polygon, Serum (SRM), Injective ve Fantom (FTM) var… Az evvel bahsettiğim altcoin projeleri muhtemelen onun tam portföyü değil, halka açık olarak sahip olduğunu kabul ettiği ya da adreslerinde görebildiğimiz kripto paralar. Aave ile başlayalım, bu Mark Cuban’ın kullandığını ve sevdiğini söylediği en âlâ DeFi platformlarından biri… Sonra, büyük bir NFT pazarı olan Rarible var… Ve eminim NFT’leri de satın alıyor. Ayrıca, görebildiğimiz adresler SushiSwap tokenini de kullandığını söylüyor… Ayrıyeten Poligon’u da var, aslında bir sürü var.

promising smallcap altcoins

Lark Davis: Bu 2 altcoin’de milyarderin portföyünde olabilir

Lark Davis ayrıyeten Mark Cuban’ın Solana tabanlı merkezi olmayan borsa (DEX) Serumu’a sahip olması nedeniyle, Blockchain’in mahallî tokeni SOL’u da elinde tutabileceğini düşünüyor. Fantom, Lark Davis’in belirttiği üzere, ölçeklenebilir ve düşük fiyatları olan diğer bir akıllı mukavele platformudur. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin iddiası için “Korkutan Öngörü: Bu Altcoin’ler Ethereum İçin Gerçek Bir Tehdit!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın