Ünlü CEO’dan Dogecoin ve Shiba Inu Yorumları: Elon Musk Arkasında!

Ünlü CEO’dan Dogecoin ve Shiba Inu Yorumları: Elon Musk Arkasında!
Okunuyor Ünlü CEO’dan Dogecoin ve Shiba Inu Yorumları: Elon Musk Arkasında!

dogecoin cover 1

  • eToro CEO’su Yoni Assia, Dogecoin listelemesinin yüksek sesli ve geniş bir topluluk dayanağından ilham aldığını açıkladı.
  • Yoni Assia ayrıyeten Shiba Inu’nun da emsal tutkulu bir takipçi kitlesine sahip olduğunu fakat ticaret uygulamasının altcoin’i listelemeyi planlayıp planlamadığı konusunda yorum yapmaktan kaçındığını söyledi.

eToro CEO’su: Dogecoin listelemesi yüksek sesli ve geniş bir topluluk dayanağından ilham aldı!

Klâsik varlıklar ve kripto paralar için tanınan bir taşınabilir ticaret uygulaması olan eToro’nun CEO’su Yoni Assia, Dogecoin (DOGE)’in listelenmesinin ‘geniş ve gürültülü’ hayran kitlesinden ilham aldığını açıkladı. Yoni Assia’nın yorumu, ticaret uygulamasının Mayıs ayı başındaki Dogecoin listesini tartıştığı Business Insiders ile yaptığı röportaj sırasında geldi ve Elon Musk‘un takviyesinin de bunda rol oynadığını açıkladı. Yoni Assia mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto para ünitesi sanayisindeki en büyük, en gürültülü ve en komik topluluklardan biri olan güçlü bir topluluk, her kripto para ünitesinin çok güçlü bir modülüdür. Ve bu topluluğun bir üyesi kendi başına benzersizdir. Ve bu Elon Musk…

dogecoin reseaux

Elon Musk, zaman zaman Dogecoin fiyatını etkilemesi nedeniyle oldukça berbat bir üne sahip, o kadar ki birçok kişi onun SEC ile yasal sıkıntılar yaşayabileceğine inanıyor. Elon Musk’un tweet’i, Dogecoin’in fiyat yörüngesinde birçok fiyat artışına yol açtı ve bunun sonu yok üzere görünüyor. eToro, bu yıl 10.4 milyar dolarlık değerleme ile SPAC listesi aracılığıyla halka açılmaya hazır. İşlevsellik açısından eToro, son vakitlerde ticareti durdurma tartışmalarının merkezinde yer alan bir diğer tanınan taşınabilir ticaret uygulaması Robinhood ile karşılaştırılıyor.

Yoni Assia, altcoin projesi Shiba Inu listelemesi hakkında yorum yapmayı reddetti

Röportaj sırasında Yoni Assia, Dogecoin ile benzer bir tutkuyu paylaşan bir diğer tanınan göğüs parası olan Shiba Inu‘dan da bahsetti. Yoni Assia, göğüs para ünitesini listeleme planları hakkında soru sorulduğunda, şunları söyledi:

Ne yazık ki eToro’da gelecekteki altcoin listelemeleri hakkında yorum yapmıyoruz, lakin Shiba’nın etrafında tutkulu bir topluluğa sahip olduğunu söyleyebilirim.

elon musk 3

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, hem Dogecoin hem de Shiba Inu yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Geçen ay Doge birinci 5 kripto listesine girerken, Shiba Inu topluluk çılgınlığı ve Elon Musk tweetleri ile birinci 20’ye girdi. Bu tokenler bir göğüs olarak görülse de son birkaç ayda birçok kişi için gerçek yatırımlara dönüştü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın