Ünlü CEO: Bitcoin Ekim’de ve 2031’de Bu Düzeylerde Olacak!

Ünlü CEO: Bitcoin Ekim’de ve 2031’de Bu Düzeylerde Olacak!
Okunuyor Ünlü CEO: Bitcoin Ekim’de ve 2031’de Bu Düzeylerde Olacak!

bitcoin gambling

Bitcoin ve altcoin piyasasında sular durulmuyor ve son gelen haberler piyasaları etkilemeye devam ediyor. Çin Halk Bankası’nın Çin’deki finansal işlemlerde Bitcoin’i yasakladığı haberi ve Elon Musk’tan gelen kripto para piyasasını ürküten tweet’ler ile yatırımcılar dünyanın en büyük kripto parasının “değer deposu” anlatısını sorguladılar. Lakin ünlü bir CEO ise dev fiyat varsayımları paylaşıyor.

Robert Breedlove: Bitcoin 2031’e kadar nominal olarak 12,5 milyon dolar bedelinde olacak

Parallax Digital’in kurucusu ve CEO’su Robert Breedlove, uzun vadeli yükseliş duruşunu sürdürmek için son dalgalanmayı gözden kaçırıyor ve oynaklığın fiyat keşfinin doğal bir fonksiyonu olduğunu açıklıyor. Robert Breedlove, Kitco News’in genel yayın direktörü Michelle Makori’ye, önümüzdeki 10 yıl içinde BTC‘nin nominal olarak 12,5 milyon dolara çıkacağını, bunun da enflasyona nazaran ayarlanmış 2021 kurallarında 1 milyon dolar olacağını söyledi. Robert Breedlove’in varsayımı, para arzının katlanarak büyümeye devam edeceği ve Bitcoin’in nominal kıymetinin yanında büyümeye devam edeceği varsayımına dayanıyor.

Bitcoin 16

Robert Breedlove, “Para arzının genişlemesi bir kanunla yönetilir, buna amortismanların verilmesini hızlandırma yasası denir. Bu nedenle ne kadar çok para basarsanız, sistemi devam ettirmek için o kadar çok para basmanız gerekir” dedi. Robert Breedlove, önümüzdeki dört yıl içinde M2 ​​para arzının iki katına çıkmasını ve akabinde ABD para arzı 10 yıl içinde dünyadaki para arzının yaklaşık %40’ına çıkana kadar tekrar ikiye katlanmasını bekliyor. Robert Breedlove bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu müddet zarfında, Bitcoin’in merkez bankalarına karşı arka arda kıymet kazanması için en son, önlenemez karşı taraf olmayan sigorta poliçesi olmasını bekliyorum. Bu yüzden satın alma gücünün 2021’de 1 milyon dolara yükseleceğini düşünüyorum. Lakin bu, para arzının genişlemesi nedeniyle gerçekleşecek… Bitcoin aslında nominal olarak 12,5 milyon dolar kıymetinde olacak.

AFP 94W6LK

Robert Breedlove: BTC bu yıl Ekim ayına kadar 307.000 dolara ulaşacak

Kısa vadede Robert Breedlove, mevcut fiyat döngüsünü tarihi doruklarla karşılaştırarak Bitcoin’in bu yıl Ekim ayına kadar 307.000 dolara ulaşmasını bekliyor. Robert Breedlove hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tarihî olarak, halving olayından yaklaşık 510 gün sonra, piyasa yeni bir tüm vakitlerin en yüksek fiyatı koyma eğilimindedir. Bu bizi Ekim ortasına yanlışsız götürür. Bir sonraki Bitcoin doruğunu 244.000 dolar olarak isimlendirdiğimiz bir modelim vardı. Bu modeli COVID’den sonra değiştirdim. Zira ABD doları üzerindeki enflasyonist baskıların bilhassa baskı başladıktan 18 ay sonra bariz hale geleceğini düşünüyorum. Bu, bir sonraki Bitcoin fiyat doruğuna uygun düşecek. Bu yüzden, bu piyasa döngüsünde 300.000 doları kırabileceğimizi düşünüyorum. Boğa piyasasında olduğumuz her seferinde, dünyadaki her düzenleyici kurum çıkıp şunu söylemek istiyor: “Bitcoin’i denetim etmek ve vergilendirmek istiyoruz”. Bunu yapıyorlar ancak sonuçta BTC yalnızca kendi başına kurallarla oynanan bir oyundur.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla Bitcoin iddiası için “Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın