Ünlü Avukattan Ripple Kestirimi: XRP Arz Şoku Gelebilir!

Ünlü Avukattan Ripple Kestirimi: XRP Arz Şoku Gelebilir!
Okunuyor Ünlü Avukattan Ripple Kestirimi: XRP Arz Şoku Gelebilir!

precio de xrp ripple

Kripto paralar konusunda türel uzmanlığı olan Jeremy Hogan, Ripple ve SEC ortasındaki yasal savaşın XRP’ye tesirlerini tahlil ediyor. Jeremy Hogan, San Francisco merkezli firma ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile davasını karara bağlarsa Ripple’ın lokal tokeni XRP’nin arz şokuyla karşı karşıya kalabileceğini kestirim ediyor.

Jeremy Hogan: Bir uzlaşma muahedesinin Ripple’ın bir ceza ödemesini içereceğine inanıyorum

Yeni bir görüntüde avukat ve XRP destekçisi Jeremy Hogan, Ripple’ın SEC ile yasal savaşını çözebildiği bir senaryoyu ve bu olayların XRP’yi nasıl etkileyebileceğini tartışıyor. Jeremy Hogan bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir uzlaşma mutabakatının muhtemelen Ripple’ın bir ceza ödemesini içereceğine inanıyorum. Lakin ceza bilhassa dava öncesi tarihlerle hudutlu. Bir uzlaşma, fonların nasıl dağıtılacağını bulmanın imkansızlığı nedeniyle, alıcılara kârın dağıtılmasını içermeyebilir. Bir uzlaşma, emanetten özgür bırakılan XRP satışlarına ait sınırlamaları içeren bir terim de içerebilir.

ripple sec

Jeremy Hogan: Bir mutabakat, XRP satışını şirketler ve müşteriler için özel satışlarla sınırlayacak

Jeremy Hogan ayrıyeten bir muahedenin, XRP satışını şirketler ve müşteriler için özel satışlarla sınırlayacak ve piyasadaki XRP arzını daraltacak bir unsur içereceğini de belirtiyor. Jeremy Hogan hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu aslında XRP’nin piyasaya akışını sınırlayacak yahut yavaşlatacak. D kısmına yahut kurumsal alıcılara yapılan satışlar, altı ay, tahminen bir yıla kadar halka açık bir borsaya konulamaz. Bu terimi içeren bir muahede, önümüzdeki yıllarda XRP’nin piyasaya akışını esasen darboğaza sokacak.

ripple

Avukat: Ripple, SEC’den %100 onay alan birinci kripto şirketi olacak

Avukat, Ripple’ın SEC ile bir mutabakat sağlaması gerektiğini, bunun onları düzenleyiciler tarafından tam olarak onaylanan birinci kripto para firması yapacağını belirtiyor. Jeremy Hogan mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Uzlaşma, XRP’yi menkul değer ihlalleri ve benzerleri konusunda netleştirecek. Ripple, SEC’den %100 onay alan birinci kripto şirketi olacak.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin kestirimi için “Dünyanın Gözü G-7’de: Bitcoin ve Kripto Para Problemleri Konuşulacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın