Ünlü Analist: Bitcoin Önümüzdeki Günlerde 17.000 Dolarda Olabilir!

Ünlü Analist: Bitcoin Önümüzdeki Günlerde 17.000 Dolarda Olabilir!
Okunuyor Ünlü Analist: Bitcoin Önümüzdeki Günlerde 17.000 Dolarda Olabilir!

Bitcoin 19

Neredeyse bütün gün 40.000 doların üzerinde kalan Bitcoin fiyatları, 41.000 dolar civarında üst dirence gerçek muhtemel bir yükseliş eğilimi gösterdi. Bununla birlikte, tüm senaryo bilakis döndü ve ayılar, fiyatı mevcut düzeylere çekmek için harekete geçti.

Bitcoin ve 17.000 düzeyi

Evvelki süreçteki fiyat, daha da ilerlemek için 200 günlük MA’nın üzerine çıkmanın eşiğindeydi. Bununla birlikte, son düşüşle birlikte, fiyatın 20.000 $’ın altına düşmesine neden olabilecek önemli bir gerileme yaşayabilir. Bu nedenle, yükseliş momentumunu sağlam tutmak için ana odak, düşüş eğilimini kırmak ve 38.000 doların üzerine çıkmak olacaktır. Tanınan bir analistin belirttiği fiyatın dışında, TheMoon önümüzdeki günlerde BTC’nin 17.000 $’ı ziyaret edebileceğini vurguluyor.

‘Yeşil BTC’ tartışması fiyatı etkiliyor mu?

Bitcoin, on yıldır kripto alanında yer alıyor ve madencilik süreci de bilinen bir gerçektir. Tekrar de Bitcoin’in etraf dostu olmadığı tartışması, son vakitlerde Elon Musk’un BTC ödemelerinin geri çekildiğini duyurmasıyla su yüzüne çıktı. O vakitten beri, fiyat yatay bir trende girdi ve akabinde 30000 $ düzeylerine gerileyen büyük bir fiyat düşüşü izledi. Hiç kuşku yok ki fiyat birkaç defa yükseldi ve 40.000 doları aştı, lakin her seferinde ret yedi. Düşüş o kadar kapsamlı ki, fiyat her reddediş sırasında 35.000 $’lık bölgeden geri dönüyor.  Bununla birlikte, birçok yenilenebilir güç kaynağı madencilik sürecinde kullanmak üzere sürece konuluyor fakat bu durum biraz vakit alabilir. Telaş duyulan mevzu, tartışmanın fiyatın 35.000 ila 40.000 $ düzeylerinde kalmasına neden olup olmadığıdır. Bununla birlikte, bitcoin fiyat rallisinin yakında belirlenen amaca hakikat devam etmesi bekleniyor. Bitcoin (BTC) fiyatını ve ayrıntılı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın