Türk Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeledi!

Türk Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeledi!
Okunuyor Türk Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeledi!

altcoin 2 2

Türk Bitcoin borsası Paribu, Altcoin Algorand (ALGO)’yu listeledi. Borsadan yapılan duyuruda artık yatırımcıların 09.06.2021 Saat 16 prestijiyle alım satım süreçlerini yapabilecekleri belirtildi.

Altcoin listelemeleri yatırımcılara kolaylık sağlıyor

Kripto para borsalarının Altcoin listelemeleri son derece değerli görülüyor. Halihazırda bir çok kullanıcının çarçabuk kripto para ünitesine ulaşmasını sağlayan listelemeler birebir vakitte ülkemizde kripto para ünitesi ticaret hacminin genişlemesine katkıda bulunuyor.

Birinci 40 kripto para ünitesi içerisinde yer alan ALGO yazının yazıldığı sırada %10 yükselişle 1.03 Dolar düzeylerinden süreç görüyor.

algorand

Algorand iştirakleriyle büyüyor

Geçtiğimiz ay Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere pNetwork (PNT) ve Algorand (ALGO) tarafından yapılan resmi açıklamaya nazaran pNetwork; Algorand (ALGO) ile Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere kripto devleri ortasında harici bir köprü kuruyor. Proje tıpkı vakitte, Algorand Vakfı bağışıyla destekleniyor.

Yeni köprüler aracılığıyla Algorand (ALGO), “doğal” blockchain’lerine sabitlenmiş sentetik varlıkları 1:1 destekliyor. Bu adım ile sentetik varlıklar, farklı blockchain’ler ortasında sıkıntısız bir biçimde taşınacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın