THY’den sigorta şirketi açıklaması

THY’den sigorta şirketi açıklaması
Okunuyor THY’den sigorta şirketi açıklaması

blank

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, birtakım toplumsal medya kanalları ve internet haber mecralarında uçaklara sigorta hizmeti sağlayan şirket ile ilgili yanlış bilgiler yayıldığının görüldüğü belirtildi.

Dünyanın en saygın havayolu şirketlerinden biri olarak operasyonel süreçlerde hizmet kalitesini milletlerarası ölçekte kanıtlamış, havacılık odaklı şirketler ile işbirliği gerçekleştirildiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Tüm uçak gövde ve sorumluluk sigortalarımız ile ilgili de yurt dışı merkezli ve bilhassa havacılık sigortaları konusunda uzmanlaşmış sayılı şirketlerden olan Albatros Brokerlik ile çalışıyoruz. Global havacılık sanayisinin sıkıntı günlerinde dahi ay yıldızlı bayrağımızı dünyanın dört bir yanında muvaffakiyetle dalgalandıran Türk Hava Yolları ailesi olarak, markamızın prestijine ziyan vermek isteyen bu kirli niyetleri kınıyoruz. Halka açık ve denetlenen bir şirket olduğumuzu hatırlatarak her türlü yasal hakkımızı gizli tutuyoruz. Kamuoyunun bilgisine hürmetle sunarız.”

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün de Twitter’dan şirketin mevzuyla ilgili açıklamasını paylaştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın