Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina: Bu 3 Altcoin Büyük Servet Oluşturabilir!

Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina: Bu 3 Altcoin Büyük Servet Oluşturabilir!
Okunuyor Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina: Bu 3 Altcoin Büyük Servet Oluşturabilir!

bitcoin crypto traders shutterstock 1084365701 1 scaled 1

Kesimde “Flood” olarak bilinen tanınan analist ve gizemli balina, üç altcoin projesinin yatırımcılar için büyük ölçüde servet üreteceğini söylüyor.

Flood: FTT’de bu hafta sıçrayacağımızı varsayarsak 40 doları geri almalıyız

Ünlü analist Flood, 146.000 takipçisine, izlenmesi gereken üç kripto paranın FTX Token (FTT), Solana (SOL) ve Nerve Finance (NRV) olduğunu söylüyor. Flood, kripto para türev ticaret platformu FTX’in mahallî tokeni olan FTT hakkında bilhassa boğa olduğunu belirtiyor. Flood açıklamalarının devamında altcoin için 40 dolar düzeylerine işaret ediyor ve şunları söylüyor:

Burada biraz FTT topladım. Bence 2,5 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti hayli küçümseniyor ve yalnızca FTX’in pazar hakimiyetinde büyüdüğünü görüyorum. Tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden -%60+. Bu hafta sıçrayacağımızı varsayarsak 40 doları geri almalıyız.

0df7e91b 88b3 4088 9049 b847f832d969 Diversification in crypto swissborg

Flood, bu 2 altcoin projesinde de güçlü karlar bekliyor

CoinGecko’ya nazaran, ölçeklenebilir Blockchain platformu Solana’nın lokal tokeni SOL, yazı yazılırken 29,3 dolardan işlem görüyor. Gün içinde kripto para, %5 düştü, fakat haftada %23’ten fazla düştü. Otomatik piyasa yapıcısı Nerve Finance’in (NRV) yerel kripto parası,  yazı yazılırken haftada %15’ten fazla düşüşle 1,81 dolardan süreç görüyor.

Kripto paraların her birinin kabaca 250 dolar ve 1 dolar kıymetinde olduğu 2015 yılından bu yana hem Bitcoin hem de Ethereum (ETH) biriktiren Flood, birebir zamanda  ABD doları kayıpları açısından mesleğinin en makûs süreç haftasını yaşadığını söylüyor. Flood bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Epeyce muhafazakar bir portföye karşın katiyetle en makûs USD haftamda, gereğince hedge olmadı. Sıradan 40 milyon dolarlık bir düşüş. Yine de geri almak güç olmayacak. Daha da kıymetlisi, portföy daha zayıf ve ETH + BTC toplamları tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinde.

al827197e

İşte usta analist Flood’un başarılı iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Flood, Bitcoin’de çok değerli fiyat hareketlerini hakikat bir halde öngördüğü bir geçmişe sahip. Ayrıyeten başarılı analist, Bitcoin’de geçtiğimiz devirlerdeki yükselişleri de başarılı bir formda öngördü.

Ayrıyeten ünlü analist Flood, Bitcoin 17.638 dolarlık en düşük düzeye kaymadan evvel, 4 Aralık’ta kripto piyasasının mevcut geri çekilmesini doğru bir şekilde bildi. Yılın başında Flood, Bitcoin’in 2021’in birçoklarını 50.000 doların üzerinde harcayacağına ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Synthetix’in idare tokeninin bu yıl 24 doların üzerinde süreç yapacağına dair mert bir iddia yaptı ve bunları da gerçek öngördü.

 Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın