Tanınan Trader Tezli: Bu Altcoin Projeleri Ay’a Gidiyor!

Tanınan Trader Tezli: Bu Altcoin Projeleri Ay’a Gidiyor!
Okunuyor Tanınan Trader Tezli: Bu Altcoin Projeleri Ay’a Gidiyor!

Cryptocurrency Betting

Tanınan kripto para trader’ı ve YouTuber Tyler Swope, piyasa çapında bir çöküşün ortasında patlamaya hazır olduğunu söylediği üç pahası altcoin projesinin ismini veriyor.

Tyler Swope: Bu, kurumsal bir altcoin ve aya gidiyoruz!

Yeni bir görüntüde tanınan kripto analisti Tyler Swope, 243.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan bulut bilişim platformu iExec’in lokal tokeni olan RLC’ye baktığını söylüyor. Tyler Swope, ufukta yeni bir altcoin patlama dalgası gördüğünü ve yükselebilecek kripto paralardan birinin, büyük bir kripto borsasına yapılan son eklemeden sonra RLC olduğunu söylüyor. Tyler Swope bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İExec’e ne olduğunu biliyorsunuz… Coinbase’e eklendi. Kurumsal bir altcoin. Bir müddettir bundan bahsediyorum… Avrupa’daki yeni jenerasyon internetin bir kısmı olan Enterprise Ethereum Alliance ile olan iştirakleri ile ilgili daha fazla araştırma geldikçe… Göreceksiniz ve nihayet, tanınırlık kazanıyor. Coinbase dopingi ve aya gidiyoruz!

stocks to buy 1600

Tyler Swope: Unibright parabolünün sonunda patlayacağını düşünüyorum

Kripto para analistinin patlamasını beklediği bir başka altcoin, zati kripto borsası Coinbase ile kontaklı olduğunu söylediği kurumsal Blockchain projesi Unibright’ın (UBT) lokal tokenidir. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Unibright’a yaklaşan hayli büyük bir ralli olacak… Öbür rastgele bir altcoin üzere, bu koşu sırasında hoş bir artış yaşadı. Ama parabolik gitmedi. Parabol yok. Demek istediğim, bu hoş bir büyüme, fakat şimdi parabolik eğilim yok. Unibright parabolünün sonunda patlayacağını düşünüyorum.

Polkaswap (PSWAP), Tyler Swope’ın radarındaki öbür bir altcoin

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Tyler Swope ayrıyeten Unibright’ın lokal tokeninin Binance üzere merkezi bir borsadan onay alması gerekmediğini de vurguluyor. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Merkezi olmayan borsalar gelecek. Unibright’ın Binance’ye muhtaçlığı yok.

shutterstock 687394948

YouTuber, Polkadot (DOT) ekosisteminin merkezi olmayan borsası Polkaswap (PSWAP)’ın radarındaki diğer bir altcoin olduğunu ekliyor. Tyler Swope bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkaswap, evet, evet, Tom, Tom. Polkaswap’ın doğrulayıcı airdrop’unu ve bununla ilgili her şeyi seviyorum.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın