Tanınan Trader: Çılgın Büyüyor! Bu Altcoin 6x’ten Fazla Artabilir

Tanınan Trader: Çılgın Büyüyor! Bu Altcoin 6x’ten Fazla Artabilir
Okunuyor Tanınan Trader: Çılgın Büyüyor! Bu Altcoin 6x’ten Fazla Artabilir

crypto hedge 1

Tanınan kripto para analisti Lark Davis, önder altcoin Ethereum’un (ETH) pahasının, mevcut fiyatından 6 kattan fazla artabileceğini belirtiyor. Analist, önde gelen akıllı kontrat platformunun piyasa kıymetinin trilyonlarca dolara yükseleceğini de vurguluyor.

Lark Davis: Önder altcoin Ethereum’un fiyatı 6 kattan fazla artabilir

Yeni bir görüntüde Lark Davis, Ethereum’un teknoloji devi Apple’a benzeri bir piyasa kıymeti elde etmesinin, büyük ölçüde desteklediği merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT) bölümlerinin büyümesi göz önüne alındığında çok da sıkıntı olmadığını söylüyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecekte Ethereum için 2 trilyon dolarlık bir piyasa kıymeti aslında o kadar çılgın değil diyebilirim. Demek istediğim, şu anda Apple… Apple için şu anda piyasa bedeli 2 trilyon doların biraz üzerinde, neredeyse 2,1 trilyon dolar. Münasebetiyle, şu anda NFT’ler ve DeFi ile Ethereum’da benzerini görebiliriz. Mecnunsun diyebilirsiniz lakin bence bu makus çocuğun kaçacak çok yeri var.

shutterstock 146178461 scaled 1

Lark Davis: Ethereum’un gerçek iktisadı çılgınca büyüyor

Ethereum için 2 trilyon dolarlık bir piyasa pahası, CoinMarketCap’e nazaran 329 milyar dolarlık mevcut değerlemesinden yaklaşık %550’lik bir üst taraflı potansiyeli temsil ediyor. Analist, 307.000 YouTube abonesine, Ethereum iktisadının yaygın ömür belirtileri gösterdiğini hatırlatıyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada kullanıcı sayısı hala büyük bir üssel büyüme potansiyeline sahip, bu yüzden akılda tutulması gereken bir şey var. Ayrıyeten, merkezi olmayan borsa hacminin son 12 ayda %8.500 arttığını gördük. Böylelikle kullanıcı tabanını görebiliriz. Ethereum’un gerçek iktisadı çılgınca büyüyor. Zira güçlü altcoin projesi Ethereum’da yapabileceğiniz şeyler var.

Untitled design 2021 04 25T120857.605

Lark Davis: Ark Invest’ten Cathy Wood, birinci sefer Ethereum satın aldı! Bu çok değerli

Lark Davis Ethereum‘un kurumsal yatırımcılardan ve Ark Invest’ten Cathy Wood da dahil olmak üzere yatırım alanındaki büyük oyunculardan aldığı ilginin bir kısmına da sıcak bakıyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ark Invest’ten Cathy Wood, birinci sefer başkan altcoin Ethereum’dan satın aldı. Grayscale’in Ethereum Trust’ından 639.000 pay satın aldılar. Bu sahiden çok şaşırtan. Bu, Ark Invest’in Ethereum’u giderek daha fazla araştırdığı manasına geliyor. Etheruem’un kıymet önermelerinin ne olduğunu anlıyorlar. Ve sözün tam manasıyla Ethereum satın alıp piyasaya yatırım yapıyorlar. Bu büyük bir mesele… Zira birçok insan Cathy Wood’un Ark Invest’inin ne satın aldığına, firmasının neye yatırım yaptığına dikkat ediyor. Bu yüzden Ethereum’a girmeleri artık çok değerli.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Ethereum’a yönelik daha fazla haber için “Ethereum Balinaları ve Binance: 10 Dakikada Milyarlar Harekete Geçti!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın