Tanınan Trader: Bu Altcoin, Piyasadaki En Süratli Yarış Atlarından!

Tanınan Trader: Bu Altcoin, Piyasadaki En Süratli Yarış Atlarından!
Okunuyor Tanınan Trader: Bu Altcoin, Piyasadaki En Süratli Yarış Atlarından!

blank

Yakından takip edilen tanınan trader Benjamin Cowen, Cardano’nun mahallî varlığı ADA’nın mevcut patlama döngüsündeki en süratli yarış atlarından biri olduğuna inanıyor. Analist, altcoin projesinde güçlü yükseliş hareketleri bekliyor.

Benjamin Cowen: Tanınan altcoin Cardano bu döngünün yarış atı

Usta analist Benjamin Cowen, yeni bir görüntüde 423.000 YouTube abonesine, geçen yıl koronavirüs kaynaklı panikten bu yana ADA’nın Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere birden fazla büyük kripto parayı kıymetli ölçüde geride bıraktığını söyledi. Benjamin Cowen mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, 13 Mart 2020’den itibaren ADA’nın normalleştirilmiş ROI’sidir (yatırımın geri dönüşü) ve öteki birçok kripto para ünitesinin önünde. Artık, muhtemelen bu, sert bir formda çökmeyenleri cezalandırır. Fakat birebir vakitte daha yükseğe gitmiş olanları vurgular. Günlük vakit dilimindeki çöküşten bu yana yatırım getirisi… ADA’nın vaktinin değerli bir kısmını liderlikte geçirdiğini görebilirsiniz. Bu bir yarış atı. Bu döngü için sahip olduğumuz yarış atlarından biri.  Takip ettiğimiz kripto paralar ortasında burada (Temmuz 2020) birinci sıradaydı. Bir müddettir burada birincilik oldu (Şubat 2021)… Bu çöplük sırasında VeChain (VET) ADA’nın şimdiye kadar yaptığından çok daha fazlasını terk etti ve bu nedenle ADA liderliği geri kazandı.

Capture 1Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Benjamin Cowen: Altcoin fiyatı için bu düzeylere dikkate edin!

Analist Benjamin Cowen ayrıyeten Cardano’nun pazar çapındaki düzeltmenin ortasında son performansını yakından izliyor. Analist, ADA’nın uzun vadeli yükselişini sağlam tutmak için kilit düzeylerin üzerinde kalması gerektiğini vurguluyor. Benjamin Cowen bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA’nın 20 haftalık SMA’ya (basit hareketli ortalama) geri dönmesi için aslında %30 civarında daha düşmesi gerekecekti. Şimdi merak ediyorsanız, 20 haftalık SMA artık 1,08 dolara ve 21 haftalık EMA (üstel hareketli ortalama) 1,12 dolara karşılık geliyor. Dolayısıyla bu, boğa piyasası takviye kümesi olur.

Benjamin Cowen: ADA aslında Bitcoin’e karşı nispeten güzel durumda

CoinMarketCap’e nazaran, yazı yazılırken ADA 1,46 dolardan süreç görüyor. Bitcoin’e karşı Cardano’nun (ADA/BTC) performansına bakan Benjamin Cowen, altcoin piyasasının geri kalanı satışa yenik düşerken ADA’nın güç işaretleri gösterdiğini söylüyor. Benjamin Cowen bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA aslında Bitcoin’e karşı nispeten uygun durumda olan birkaç altcoin projesinden biri. Birçok kripto para BTC’ye karşı değerli ölçüde kanadı. ADA değil. Biraz aşağı indi. Şu anda Bitcoin karşısında %12 civarında artışla süreç görüyor. Bitcoin’e karşı %12 artış… Onu sevecek çok sayıda insan var…

pexels photo 186464

Benjamin Cowen: Cardano’nun fiyatı büyük ölçüde Bitcoin’e bağlı olacak

Analist Cardano’da yükselişe devam ederken, dördüncü en büyük kripto para ünitesinin kısa ve orta vadeli yörüngesinin büyük ölçüde Bitcoin’in düşüş trendinden çıkıp çıkmayacağına bağlı olduğunu söylüyor. Benjamin Cowen mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA‘nın Bitcoin ne yaptığını anlayıncaya kadar tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşabileceğinden şüpheleneceğim. Çünkü Bitcoin piyasasında bu tıp bir istikrarsızlık nedeniyle, kısa vadede Cardano’ya devam etmek için kâfi itimada sahip olmak, kararlı bir biçimde yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kaydetmek ve 2,50 dolara yaklaşmak çok sıkıntı olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın