Tanınan Analist: Dikkat, Elon Musk Bu 5 Altcoin’i Fırlatabilir!

Tanınan Analist: Dikkat, Elon Musk Bu 5 Altcoin’i Fırlatabilir!
Okunuyor Tanınan Analist: Dikkat, Elon Musk Bu 5 Altcoin’i Fırlatabilir!

elon musk 1

Tanınan kripto para analisti Tyler Swope, SpaceX CEO’su Elon Musk’un uzaya fırlatabileceği altcoin projelerinin derin bir tahlilini yapıyor. Analist, bu kapsamda 5 altcoin projesine dikkatleri çekiyor.

Tyler Swope: NFY Finance (NFY) Elon Musk’un radarında olabilir

Bu ayın başlarında SpaceX CEO’su Elon Musk, SpaceX’in DOGE tarafından finanse edilen bir vazife başlatacağını duyurdu ve Dogecoin‘in “uzaydaki birinci meme” olacağını tez etti. Yeni bir görüntüde tanınan kripto para analisti Tyler Swope, Elon Musk’un DOGE-1 misyonuna öbür hangi kripto paraların bağlanabileceğine dair teorilerini paylaşıyor.

Ünlü analist Tyler Swope’un bahsettiği birinci altcoin projesi, non-fungible token (NFT) ve merkezi olmayan finans (DeFI) varlığı NFY Finance (NFY)’dır. Analistin işaret ettiği kripto paranın, ay misyonu üzerinde çalışan bir şirket olan MIMIR Blockchain Solutions ile bağları var. Tyler Swope’a nazaran NFY Finance, MIMIR’in ekosistem projelerinden biri ve grup, kimi kapasitelerde DOGE-1 misyonuna katkıda bulunabileceklerini öne sürerek uzayla ilgili kimi tweetler yayınlıyor.

3 coins grow

Tyler Swope: Bu 4 altcoin projesi, Elon Musk’un ay misyonunda yer alabilir!

Örnek olarak; bu türlü olan tweetlerden biri, aya bakan bir çocuğun imajını ve DOGE-1 ile uzaya gidecek olan küp uydulardan birine referans olabilecek küçük bir küpü gösteriyor. Tyler Swope, MIMIR ve NFTY’deki ana geliştiricilerden birinin, Twitter’da Coyote DOGE yahut not_coyotee’nin son vakitlerde NFY hakkında tweet attığını belirtiyor. Ayrıyeten analist, bu paylaşımı Yunan uzay tokenleri olarak bilinen dört kripto parayı etiketleyen kullanıcı Captain Haddock’un retweet ettiğini belirtiyor.

Bahsedilen dört Yunan uzay tokeni, Tyler Swope’un Elon Musk’un ay vazifesinde de rol oynayabileceğini iddia ettiği RHO, BETA, GAMMA ve KAPPA’dır. Tyler Swope mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Rho protokolü.io, token hakkında şunu söylüyor, “RHO tokenleri, LED piksellerin Y Ekseni pozisyon bedeline karşılık geliyor. DOGE-1 vazifesinin tam ayı olan Haziran 2022’de LEO’ya yerleştirilecek olan bir uyduda canlı yayında mevcut olacak.” Yunan tokenleri, Elon’un radarından olabilir. Bu altcoin projeleri şunlardır: KAPPA, luminosity (GAMMA), X-Axis (BETA) ve Y-Axis (RHO).

altcoin 4

Bu altcoin’lerin yararı nedir? Analist açıklıyor

Tyler Swope, esasen, bu altcoin projelerinin yararının, DOGE-1 önümüzdeki yaz havalandığında yörüngeye girecek olan roketlerin ve uyduların yanında reklam yapmak olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin varsayımı için “Analist: Derin Cepliler Sessizce Bu Altcoin’i Stokluyor! 10x Yapabilir !” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın