Tanınan Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

Tanınan Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı
Okunuyor Tanınan Analist, Bu Yaz Ay’a Çıkacak Altcoin’leri Açıkladı

altcoin 9

Tanınan kripto kanalı Altcoin Buzz, 254 bin takipçisiyle 2021 yılı yazında Ay’a çıkma potansiyeli olduğunu düşündüğü altcoinleri paylaştı.

Altcoin Buzz bu yaz ile ilgili görüşlerini şöyle lisana getirdi:

2021 yılı Haziran ayı altcoin projeleri için ağır bir ay olacağa benziyor. Bunun nedenleri kimi projelerin eserlerini piyasaya sürecek olması ve oburlarının de kendi IDO’larını gerçekleştirecek olması olarak sıralanabilir.

altcoin 2 1

Analist: Haziran ayı Cryption Network (CNT) için çok önemli!

Altcoin Buzz’ın radarındaki birinci altcoin Cryption Network (CNT)’dür. Cryption Network kripto para dünyasının karmaşıklığından sıkılmış olağan trader’lar için kullanıcı dostu DeFi 2.0 eserleri inşa eden bir projedir. Kendi eser skalalarıyla birlikte kripto para adaptasyonu sürecine yeni bir soluk getirmek istiyorlar.

Altcoin Buzz’a nazaran, en kıymetli eserlerinden biri olan Polydex Haziran ayında piyasaya çıkacak. Altcoin Buzz bu projeyle ilgili niyetlerini şöyle lisana getiriyor:

Bu projeyle birlikte Cryption bilhassa olağan trader’lar için kripto para adaptasyonunu hızlandıracak. Projeyle birlikte, esnek yield farming özelliğine sahip olan, gaz maliyeti sıfır, anında işleyen ve Blockchain’ler ortasında süreç görebilen AMM DEX platformları oluşturulabilecek.

Değişik bir not olarak paylaşmak gerekirse, Cryption Network kurul olarak aldığı tokenlerin %50’sini yakacak, %50’sini ise topluluğa geri ödeyecek.

altcoin3

Altcoin Buzz: Mozik (MOZ) önümüzdeki devirde değerli gelişmeler yaşayacak!

Altcoin Buzz’ın listesindeki bir başka coin ise bir merkeziyetsiz NFT müzik platformu olan Mozik (MOZ). Altcoin Buzz’a nazaran bu proje daha sağlıklı ve adil bir müzik ekosistemi oluşturmayı amaçlıyor. Analist MOZ ile görüşlerini şöyle lisana getirdi:

Sanatkarlar Mozik platformundan epeyce fayda sağlıyorlar zira bu platformda sanatkarlar için çeşitli teşvikler bulunuyor. Platformdaki tüm iştirakçiler mükafatları paylaşıyor ve ayrıyeten hayranlarıyla kaynaşıp düşük yayınlama fiyatlarının de tadını çıkarıyorlar.

2021’nin önümüzdeki üçüncü ve dördüncü çeyreğinde platforma 10 yeni müzik prodüktörünün katılması bekleniyor. Ayrıyeten platform, kendisine özel bir topluluk kurmak ile bir arada deniz çok projeler ve offline aktiviteler gerçekleştirme üzere amaçları de bulunuyor. 2022 yılında Mozik, MOZIK ismini verdiği yönetici işlevlerini hayata geçirecek. Varlıkların, içeriğin ve kullanıcı topluluğu işlevlerinin da optimize edilmesi bekleniyor.

kripto para altcoin 2

Analiste nazaran Lossless (LSS) altcoin Blockchain’lerindeki güvenlik açıklarına deva olabilir

Losless (LSS), şimdiye kadar oluşturulmuş birinci hack aykırısı araç olma özelliğini taşıyor. Dolandırıcılık tanıma kriterleriyle bir arada LSS kuşkulu süreçleri durduruyor ve çalınan fonları da sahibinin hesabına iade ediyor. Kriptokoin.com okuyucularının da bileceği üzere Blockchainler’de sık sık güvenlik ihlalleri yaşanabiliyor. Altcoin Buzz bu projeyi şöyle yorumluyor:

Vaat ettikleriyle bir arada Lossless, Blockchain dünyasına güvenlik ve emniyet niteliklerini geri getirmeyi amaçlıyor. Sistemde herkes bir hack olayını ihbar ederek bu sayede çıkar elde edebiliyor.

2021’in üçüncü çeyreğinde proje, Lossless hack gözleme toolkit’ini yayınlayacak. Ayrıyeten proje Loss token idaresinde olacak ve platformunun da birinci versiyonunu piyasaya sürecek. Dördüncü çeyrekte ise Loss, Losslesss wrapped tokenlerini piyasaya sürecek ve BSC ile DOT’u da destekleyecek.

altcoin4

Altcoin Buzz’a nazaran Trade Race Manager (IOI) oyuncular ile trader’ların buluşma noktası olacak!

Trade Race Manager (IOI) eşsiz bir NFT trading oyunu olmakla birlikte oyuncular ile trader’lar ortasındaki ilişkiyi kurmayı amaçlıyor. Altcoin Buzz projeyi şöyle tanımlıyor:

Bu oyunda kullanıcının NFT arabası kendi kripto portföyünü yansıtıyor. Kullanıcılar birçok fiyatlı ya da fiyatsız yarışa katılabiliyor ve kendi kripto para performansına nazaran bu yarışlardan galibiyetle ayrılıyor.

Altcoin Buzz’a nazaran, Trade Race Manager oyununun birinci versiyonunu muvaffakiyetle yayınladı ve “IOI Game” ismini verdi. Oyun Tron Network’ü üzerinde geliştirilmiş ve eleştirmenlerden de olumlu geri dönüşler almış.

Analist: Formation Fi (FORM) sayesinde yatırımcılar daha az risk ile daha çok kazanıyor

Altcoin Buzz’ın listesinin sonunda ise Formation Fi (FORM). Formation Fi, risk parite hareketlerinin temel prensiplerini kullanarak, DeFi kripto varlıkları için riske nazaran ayarlanmış portföyler hazırlama imkanı sunuyor. Altcoin Buzz projeyle ilgili görüşlerini şöyle açıklıyor:

Bu protokol ile bir arada daha risk ile tıpkı düzeyde ya da daha yüksek getiriler sağlanabiliyor.

FORM’un IDO’su DAOMaker üzerinden yapılıyor. Projenin Merit Round’ı 7 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın