Tanınan Analist: Bu Altcoin Önümüzdeki Haftalarda “Süperstar” Olacak!

Tanınan Analist: Bu Altcoin Önümüzdeki Haftalarda “Süperstar” Olacak!
Okunuyor Tanınan Analist: Bu Altcoin Önümüzdeki Haftalarda “Süperstar” Olacak!

shutterstock 222469405 e1532118638281

Tanınan kripto para analisti ve trader’ı Lark Davis, önümüzdeki haftalarda kripto piyasalarının süperstar’ı olacağına inandığı altcoin projesini açıklıyor.

Lark Davis: Bu altcoin projeleri, büyük bir canlanma yaşamak üzere!

Tanınan analist Lark Davis, yeni bir görüntüde 388.000 YouTube abonesine, Polkadot (DOT) Blockchain’indeki yaklaşan gelişmelerin DOT, Kusama (KSM) ve ekosistemdeki öbür altcoin projeleri için büyük bir uyanışla sonuçlanacağını söylüyor.

Lark Davis’e nazaran, akıllı kontrat platformu için bir yükseliş katalizörü, ana zincir ve başka parachains ile bağlantı kurabilen uygulamaya özel bir Blockchain formu olan parachainlerin piyasaya sürülmesini içerecek. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecek kripto yazının büyük süperstarı… Polkadot ekosistemi. Sonunda Polkadot ile parachainlerin fırlatıldığı, çok yakında Kusama’ya geleceği sahneye geldik. Bu da Polkadot ekosisteminin canlanmak üzere olduğu manasına geliyor… Polkadot, Kusama ve Polkadot tabanlı altcoin’lerin büyük bir canlanma yaşamak üzere olduğunu düşünüyorum.

altcoin 1 1

Lark Davis: Polkadot çok argümanlı geliyor! Alışılmış ki Polkadot büyüyecek…

Kusama (KSM), geliştiricilerin deney yapabileceği genel bir ağdır. Polkadot’ta piyasaya sürülmeden evvel yeni Blockchain’lerin test edilmesini ve ince ayarlanmasını sağlar. Lark Davis, Kusama’nın birinci parachain müzayede yaklaşımlarının lansmanı olarak, merkezi olmayan finans (DeFi) ve non-fungible tokens (NFT’ler) üzere kullanım örneklerinin ortaya çıkacağını ve sonunda Polkadot’ta başarılı olacağını vurguluyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, tüm Polkadot ekosistemi için çok kıymetli bir andır. Zira bu, bir token iktisadının sonunda Polkadot’ta hayata geçebileceği manasına geliyor. Her parachain esasen bir uygulama yahut hatta Kusama yahut Polkadot’un üstünde kendi Blockchain’i olduğundan, kendi özelliklerine sahiptirler ve tüm bu eşsiz yenilikleri getirirler… Merkezi olmayan finans gerecimizi almaya başladığımız yer burasıdır. NFT’lerimizi, oyunumuzu… Polkadot ağı üzerinden gelecek tüm bu başka uygulamaları almaya başladığımız yer burasıdır. Bu yüzden evvel Kusama‘ya fırlatılıyorlar, daha sonra parachainler büyük kardeş zincirinde yaşamaya başladığında Polkadot’a geliyorlar. Doğal ki Polkadot büyüyecek…

Kriptokoin.comolarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin iddiası için “5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Patlayarak Bu Düzeyleri Görecek!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın