Tanınan Analist: Bu 7 Altcoin ‘Çılgın Potansiyele’ Sahip!

Tanınan Analist: Bu 7 Altcoin ‘Çılgın Potansiyele’ Sahip!
Okunuyor Tanınan Analist: Bu 7 Altcoin ‘Çılgın Potansiyele’ Sahip!

Crypto Trading strategies

Tanınan kripto para trader’ı Austin Arnold, yedi altcoin projesinin yakın gelecekte çıkar elde etmek için muazzam bir potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Austin Arnold: Tanınan altcoin Cardano içim heyecan duyuyorum

Usta analist Austin Arnold, 751.000 YouTube abonesine Cardano için heyecan duyduğunu söyleyerek Cardano‘nun ERC20 dönüştürücüsünün testnet aşamasına yaklaştığına dair haberleri aktardı. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu Cardano için çok büyük… Ancak bu, bu alanın gidişatına daha da çok hitap ediyor: Birlikte çalışabilir, çoklu zincir, birbirleriyle konuşan zincirler. Ve birtakım Blockchain projeleri şimdiden ‘evet’ diyor, Cardano ekosisteminin bir modülü olmak istiyorlar.

altcoins 2

Austin Arnold: Polygon ve Ethereum’da ‘çılgın potansiyele’ sahip!

Austin Arnold, Blockchain oyun projesi Chain Games’in ekosistemi aslında desteklediğini belirtti. Austin Arnold’un listesindeki bir sonraki altcoin projesi, Polygon’un etkin kullanıcılarının 75.000 kişi büyüdüğüne dair raporlara dikkat çeken Ethereum katman-2 ölçekleme tahlili Polygon (MATIC)’dır.

CoinGecko’ya nazaran Polygon, yazı yazılırken 1,34 dolardan işlem görüyor ve birçok kripto paranın fiyatlarında değerli düşüşler gördüğü bir haftada %67,5 arttı. Austin Arnold’un bir sonraki seçimi Ethereum’dur. Analist, Ethereum’un ağ gelirinin bu ay yeni bir rekor kırmaya hazır olduğuna dikkat çekiyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kesmenin öbür yolu yok… Ethereum ölçümleri yalnızca yükselmeye devam ediyor.

Austin Arnold: Polkadot ve Kusama güçlü görünüyor

Austin Arnold’un listesindeki sonraki iki proje Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM)’dır. Analist, Polkadot’ın “Kusama’nın sandbox projesinin parachains’lara mesken sahipliği yapmaya hazır” olduğuna dair son duyurusuna atıfta bulunur. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkadot, ana ağ lansmanının son evresinde. Polkadot sahipleri tebrikler.

106644891 1596458305820 gettyimages 1138185893 img 0251

Austin Arnold: Avalanche ve Sushi’de de büyük haberler var!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Austin Arnold’un sondan bir evvelki altcoin seçimi Avalanche (AVAX)’dır. Analist, Tether‘ın (USDT) kripto parasını Avalanche Blockchain’inde yayınlamayı planladığı haberine atıfta bulunuyor.

Analistin son seçimi ise Sushi (SUSHI)’dir. Austin Arnold, Sushi’nin tokenli bottles of sake satmayı planladığına işaret ediyor. Ayrıca analist, merkezi olmayan finans (DeFi) platformunun, yeni projelerin token’lerini listelemesini sağlamak için MISO isimli yeni bir program başlattığı bildiriliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın