Tanınan Analist: Bu 6 Altcoin 10x Yapabilir! Radarınıza Alın

Tanınan Analist: Bu 6 Altcoin 10x Yapabilir! Radarınıza Alın
Okunuyor Tanınan Analist: Bu 6 Altcoin 10x Yapabilir! Radarınıza Alın

blockfi interest

Piyasalardaki çöküşe karşın tanınan analist Lark Davis, altı altcoin projesinin yıl sonuna kadar on kat yahut daha fazla paha kazanma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Lark Davis: Injective Protocol (INJ) çok büyük olacak

Ünlü analist Lark Davis listeyi, takımı lansman için hazırlanırken şu anda indirimli olduğunu sav ettiği katman-2 merkezi olmayan borsa protokolü Injective Protocol (INJ) ile başlatıyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu kripto parayı getiriyorum, zira şu anda biraz indirimli. Tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden fiyatının yaklaşık üçte biri düştü. Ama tıpkı vakitte Injective Protocol (INJ) de yakında ana ağlarında olacak… Ve tekrar mevcut piyasa bedeli, yalnızca 400 milyon dolar. Bu, kolaylıkla 10x yahut daha fazla tıpta bir kripto para olabilir. Ana ağ kullanıma sunulduğunda, altcoin için gerçek talebin geldiğini görmeye başlayacağız. Artık gerçek kullanıcıların geldiğini görmeye başladık, çok büyük olacak.

1616600616 GettyImages 1208819020

Lark Davis: Altcoin projesi QuickSwap (QUICK) toparlanmaya hazır

YouTuber, merkezi olmayan borsa QuickSwap’i (QUICK) toparlanmaya hazır olduğuna inandığı ikinci altcoin projesi olarak isimlendiriyor. Lark Davis, Polygon ağında bulunan QuickSwap’in şu anda pahasının düşük olduğunu savunuyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence şu anda aslında küçümsenen bir kripto para ünitesi, zira Poligon ağının kendisi çıldırmış durumda.

Lark Davis: Bu altcoin projesinin büyümek için çok yeri kaldığını düşünüyorum

Sentetik varlık platformu Linear Finance (LINA), Lark Davis’in on kat bedel kazanması beklenen kripto paralar listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Lark Davis’e nazaran, Linear Finance şu anda bir pazarlıkla satış yapıyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Linear Finance fiyatı aslında tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden yaklaşık %77 düştü. Bu, teknolojiye dayalı, kullanıcıları olan bir şeyin fiyatında epeyce dramatik bir düşüş manasına geliyor. Aslında hayatta kalmayı, bir şeyler inşa etmeyi ve yapmayı biliyorsunuz. Şu anda mantıksız bir formda çok satılan bir varlık.  Synthetix (SNX) üzere bu büyük protokollerin şu anda Linear Finance’in yaptığı şeyin 20 katı piyasa pahasına sahip olduğu düşünüldüğünde, bunun büyümek için çok yeri kaldığını düşünüyorum.

actively managed etfs 0920

Lark Davis: Bancor Network’ün 10 katlık bir atılım yaptığını bile görebiliyorum

Kripto para birimi analisti ve trader’ı Lark Davis, merkezi olmayan borsa Bancor Network’ün (BNT) yüksek potansiyele sahip diğer bir kripto para olduğunu söylüyor. Lark Davis’e nazaran Bancor, DeFi alanında öne çıktığı için zorlayıcı bir yatırımdır. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Teslim ettikleri eser sahiden şahane. Öyleyse çözebildikleri şey, süreksiz kayıp sorunlarıdır. Böylece kalıcı ziyanlar olmadan tek taraflı likidite sağlamanıza müsaade verirler. Piyasa yılın geri kalanında genel olarak yükseliş eğilimi göstermeye devam ederse, Bancor’un potansiyel olarak 10 katlık bir atak yaptığını bile görebiliyorum.

Lark Davis: EpiK Protocol ve Mercurial Finance’de 10x yapacak altcoin’lerden

Değiştirilemez token (NFT) platformu EpiK Protocol (EPK), analistin 10x yapacağını söylediği kripto paralar listesinde beşinci sırada yer alıyor. Lark Davis, bir token satışı gerçekleştirmenin eşiğinde olan EpiK Protocol’ün hedeflediği niş pazar olan oyun nedeniyle ‘çok yüksek potansiyele’ sahip olduğunu savunuyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

EpiK ile ilgili değişik olan şey, kripto alanında hakikaten yapmaya çalıştıkları şeye direkt rakip olmamasıdır. Bu devasa markalarla çalışarak bilhassa oyun pazarına giriyorlar. Burada yüz milyon potansiyel kullanıcı ve oyuncudan oluşan bir kullanıcı tabanından yararlanıyorlar.

bitcoin

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere YouTuber, token satışı sürecinde olan Solana Blockchain tabanlı DeFi platformu Mercurial Finance (MER) ile listeyi tamamlıyor. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hasebiyle, Solana ekosisteminde erken hareket edenlerden biriyle tanışmak istiyorsanız, Mercurial Finance mutlaka denetim etmeniz gereken bir altcoin projesi…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın