Survıvor Evrim Kimdir?

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR? Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor: "Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim
 Survıvor Evrim Kimdir?
Okunuyor Survıvor Evrim Kimdir?

Uzun yıllardır yayın hayatına devam eden Survıvor, bu sene de her yaştan izleyiciyi ekranlara kitlemeye devam ediyor. Kış aylarında başlayarak yaz aylarının ortasına kadar devam eden bu zorlu hayatta kalma yarışması senelerdir aynı heyecanla izlenmeye devam ediliyor.

2020 SURVIVOR YARIŞMACILARI

Her sene birçok ünlü isminde katılım sağladığı yarışma programında bu sene de daha önce adından sıkça bahsedilen milli sporcular ve bilinen oyuncularda yer alıyor. Başlangıç olarak ünlüler ve gönüllüler olarak iki gruba ayrılan takımların ünlüler takımı kadrosunda Mert Öcal, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Derya Can, Elif Yıldırım Gören, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Parviz Abdullayev, Şaziye İvegün, Tuğba Melis Türk, Uğur Pektaş gibi isimler yer aldı.

Gönüllüler takımında da bir önceki yarışmalarda adını duyuran yarışmacılar ve fenomenler yer alıyordu. Gönüllüler takımının kadrosunda ise Burak Yurdugör, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun,Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Evrim Keklik, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Yasin Obuz gibi isimler yer alıyordu. Ancak yarışmanın ilerleyen zamanlarında meydana gelen sakatlıklar nedeni ile bazı yarışmacılar adadan ayrılmak zorunda kaldı.

Yarışmadan sakatlık nedeni ile ayrılan yarışmacıların ardından İrem Akın, Gizem Birdal, Yunus Emre Özden, Aşkım Burçe Tunay, Berkan Karabulut, gibi başarılı isimler dahil oldu. Yarışmada tanınan birçok ismin yanı sıra daha önce hiç adı duyulmayan isimlerde yer alarak büyük başarılara ulaştı. Bu isimlerden biri de gönüllüler takımında yarışmaya başlayarak geçtiğimiz hafta elenen Evrim Keklik oldu. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Evrim Keklik, dokunulmazlığın kaybedildiği ilk hafta eleme adayı olsa da başarısına başarı ekleyerek son haftalara kadar gelmeyi başarmıştı.

Evrim Keklik Kimdir?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybettikten sonra takımı tarafından elenme adayı çıkarılan Evrim, her geçen hafta başarısına başarı katarak çeyrek finale kadar gelmeyi başardı. Çok bilinmese de aslında başarılı bir sporculuk kariyeri olan Evrim, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Henüz ilk okuldayken Fenerbahçe’ de voleybol oynamaya başladı ve 10 yıllık kariyerini bu şekilde oluşturdu. Ardından Galatasaray voleybol takımına transfer olan Keklik, bir yılda voleybol oynamaya devam etti. Konya Ereğli Belediyesi’ne transfer olduğu sene omzunda meydana gelen sakatlıktan dolayı voleybol kariyerine ara vermek zorunda kaldı.

Voleybol oynamadığı süre boyunca Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünü bitirerek, yüzme antrenörü olarak mezun oldu. Daha sonrasında sualtı hokeyi ile ilgilenmeye başlayan Evrim Keklik bir spor kulübünde yüzme eğitimleri vermeye devam ederken Survıvor 2020 gönüllüler takımında yer alarak kendini tüm Türkiye’ye tanıtmış oldu. Başarısı ve hırsı ile çeyrek finale kadar gelen yarışmacı ne yazık ki yapılan son elemelerde adaya veda eden yarışmacı olsa da yarışmanın unutulmazları arasına girmeyi başardı.

Dünden Bugüne Survıvor

İlk olarak 2005 yılında ekranlara gelen Survıvor, ilk olarak Kanal D ekranlarında yer almıştır. Daha sonra yayın hayatına Show TV, Star TV devam etmiştir. Son olarak Acun Ilıcalı’nın da sahibi olduğu TV 8 ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri yapılan yarışmanın daha önce birçok kere takımlandırma şeklinde değişiklikler yapılmıştır.

Bu değişiklikler şu şekildedir;

  • Büyük Macera (2005)
  • Türkiye, Yunanistan (2006)
  • Aslanlar, Kanaryalar (2007)
  • Kızlar, Erkekler (2010)
  • Ünlüler, Gönüllüler (2011-2014 SEZONLARI)
  • All Star (2015)
  • Ünlüler, Gönüllüler (2016-2018 SEZONLARI)
  • Türkiye, Yunanistan (2019)
  • Ünlüler, Gönüllüler (2020)

Yıllardır farklı oyuncuları, sporcuları bir araya getiren yarışma programı merakla takip edilmeye devam ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın