Steam kısa müddetliğine bir oyunu fiyatsız veriyor

Steam kısa müddetliğine bir oyunu fiyatsız veriyor
Okunuyor Steam kısa müddetliğine bir oyunu fiyatsız veriyor

Her hafta dağıttığı fiyatsız oyunlar ile oyuncuların gönlünde taht kuran Epic Games, Steam ile büyük bir rekabet içerisinde. Bu rekabet en çok da oyunseverlerin işine yarıyor. Epic Games kadar olmasa da fiyatsız oyunlar dağıtan Steam, kısa müddetliğine bir oyunu fiyatsız olarak verecek.

Geçtiğimiz haftalarda son devrin en tanınan dehşet oyunlarından biri olan Little Nightmares‘i fiyatsız yapan Steam, bu sefer de tanınan VR oyununu fiyatsız veriyor. Kullanıcılar belirlenen mühlet içerisinde kütüphanelerine eklemeleri durumunda oyunun sonsuza kadar sahibi olacak.

Museum of Other Realities Steam’de fiyatsız oldu

21 Haziran‘a kadar fiyatsız olarak dağıtılacak Museum of Other Realities, 2020 yılında çıkış yapmış bir sanal gerçeklik oyunu. Sanal gerçeklik ekipmanları ile oynanan oyun, hayal gücünüzün hudutlarını aşmasına imkan sağlayacak. Museum of Other Realities, konsepti ile olağan VR oyunlarına nazaran önemli farklılıklara sahip. Başka yandan, bu oyunun Steam incelemelerinden ”Çok Olumlu” sonuç aldığını da belirtelim.

Hayal gücünüzü konuşturacağınız bu oyunda VR ortamında kendinize sanatsal yapılar oluşturma imkanınız olacak. Çarpıcı görsellerin ve fantastik müziğin eşlik ettiği oyunda dilerseniz, sanal ortamda oburlarının stantlarını de ziyaret edebiliyorsunuz.

Konseptinden de anlaşılacağı üzere sanata ilgisi olan oyuncular için tasarlanmış Museum of Other Realities, bugün itibariyle Steam‘de fiyatsız durumda. Dilerseniz, oyunun Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Museum of Other Realities sistem ihtiyaçları

Asgarî:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4590/AMD FX 8350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290
  • Ağ: Genişbant İnternet irtibatı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın