Snapchat yeni uygulamasını duyurdu

Snapchat yeni uygulamasını duyurdu
Okunuyor Snapchat yeni uygulamasını duyurdu

Instagram ve Snapchat uygulamaları içerik üreticiler için yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Snapchat, daha profesyonel görüntü düzenleme süreçleri için Story Studio uygulamasını duyurdu.

Snapchat, Story Studio uygulamasını duyurdu

Toplumsal medya uygulamaları TikTok’un kısa müddette dünya genelinde tanınan olması nedeniyle kullanıcıların etkileşimlerini artırmak için çalışmalara başladı.

snapchat story studio uygulamasini duyurdu 1snapchat story studio uygulamasini duyurdu 1

Her ne kadar ülkemizde kullanım oranı düşse de Amerika pazarında hala Snapchat etkin olarak kullanılıyor. Şirket, TikTok’un gelişmiş görüntü düzenleme özellikleriyle rekabet için yeni bir uygulama duyurdu.

Şimdilik yalnızca iOS aygıtlarda kullanılabilen Story Studio uygulamasında öbür kullanıcıların kullandığı efektler de görülebiliyor. Kullanıcılar, Trend sekmesinde yer alan efektleri deneyebiliyor ve proje evrakı olarak kayıt edebiliyor.

Story Studio ile birlikte Spotlight uygulaması için web sitesi hazırlayan şirket, daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Kullanıcıların gelir elde edebildiği Spotlight’a telefona muhtaçlık duymadan görüntü yüklenebilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın