Sıcak Gelişme: Binance, 5 Yeni Altcoin Çifti Listeleyecek!

Sıcak Gelişme: Binance, 5 Yeni Altcoin Çifti Listeleyecek!
Okunuyor Sıcak Gelişme: Binance, 5 Yeni Altcoin Çifti Listeleyecek!

Bitcoin binance 1

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 5 yeni altcoin çifti listeleyeceğini duyurdu. Borsa 28.05.2021 tarihinde “ETH/UAH, MATIC/BRL, SHIB/BIDR, SHIB/BRL ve SOL/EUR” süreç çiftleri için ticareti aktifleştirecek.

Binance, 5 yeni altcoin çifti listeleyeceğini duyurdu!

Piyasadaki öncü Bitcoin ve kripto para borsalarından olan Binance, 5 yeni altcoin çiftini platformuna ekleyeceğini duyurdu. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Borsa, 28.05.2021 tarihinde ETH/UAH, MATIC/BRL, SHIB/BIDR, SHIB/BRL ve SOL/EUR süreç çiftleri için alım satımı etkinleştirecek. Lütfen unutmayın: BRL, EUR ve UAH, prestiji para üniteleridir ve öbür rastgele bir kripto para ünitesini temsil etmemektedir. Risk uyarısı: Kripto para ünitesi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Borsa, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, lakin ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Dayanağınız için teşekkürler!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin varsayımı için “Popüler Analist Tezli: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın