Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp!

Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp!
Okunuyor Shiba Inu’da Büyük Çöküş: Tek Günde 32.832 Kayıp!

Tanınan göğüs token Shiba Inu (SHIB), ağdaki süreçlerde ve ayrıyeten yatırımcılarının sayısında değerli bir düşüşle karşı karşıya kaldı.

Shiba Inu bir günde binlerce yatırımcı kaybetti

Shiba Inu, Dogecoin’den sonra ikinci en büyük köpek temalı kripto para ünitesi. Shiba, başlangıçta, gerçek kullanım durumlarına hitap etmediği için “işlevsiz” olarak görülüyordu, lakin Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter paylaşımlarından sonra Shiba, Dogecoin önderliğinde kendine değerli bir yer buldu. Şu anda, Shiba Inu, piyasa kıymetine nazaran en büyük 15.kripto para ünitesi. Son üç ayda yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Shiba Inu, hodl yatırımcılarının sayısında yavaş ancak kıymetli bir artış var, lakin durum 16 Mart’ta olumsuz bir görünüm sundu.

  • 16-17 Mart ortasında, Shiba, cüzdanında SHIB tutan adreslerin toplam sayısında %2.74’lük bir düşüş gördü. Yatırımcı sayısı 1.199.453’ten 1.166.621’e geriledi.
photo 2022 03 18 18 14 42

Yatırımcı sayısındaki bu düşüş, on-chain süreç sayısındaki düşüşe epeyce misal. Ocak-Şubat 2022 ortasında, ağdaki süreçlerin sayısı 283.268’den 257.003’e geriledi, bu da %9.27’lik bir düşüş manasına geliyor. Başka yandan, Shiba grubu, birkaç değerli ekosistem çalışmasıyla ağın geleceğini yeni trendlere nazaran şekillendirmeye devam ediyor.

Shiba takımı ağ ekosistemin geleceği için çabalıyor

Popülarite ne kadar düşerse düşsün, Shiba’nın ardındaki grup, Shiba’yı bir göğüs coin’den daha fazlasını yüklemek için daima olarak yeni geliştirme çalışmaları üzerinde çalışıyor.  Şu anda Shiba tabanlı metaverse projesi Shiberse üzerinde ağır bir çalış yürütülüyor. Başlangıçta sanal arazi satışına müsaade verilmesi amaçlandı ikini katman ölçekleme tahlili olarak daha güzel dayanak oluşturmak için Shibarium Blockchain üzerinde de çalışıyor ve ayrıyeten Shiba token’inin süreç maliyetini düşürecek.

Screenshot 20220319 124717

Kriptokoin.com olarak aktardığımız yakın tarihli bir araştırmada, uzmanlara yıl yıl Shiba Inu fiyatı soruldu. Business 2 Community editörü Jimmy Aki, beklenebilecek düzeyleri paylaştı. Kestirimlere nazaran, yukardaki Shibverse ve Shibarium geliştirilmeleri eşliğinde uzmanlar, 2025 yılında Shiba fiyatının 0.0001 dolar olacağını düşünüyor. Raporun tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın