Şeyma Subaşı Kripto Para İle Gündem Oldu: SYMS Borsada Listelendi!

Şeyma Subaşı Kripto Para İle Gündem Oldu: SYMS Borsada Listelendi!
Okunuyor Şeyma Subaşı Kripto Para İle Gündem Oldu: SYMS Borsada Listelendi!

seyma subasi

Bir ünlü düşünün, özel hayatıyla gündem olan. Birçok vakit ismini duyduğumuz bir ünlü olsun. Şeyma Subaşı desem yeniden mi diyeceksiniz. Ancak bu sefer farklı bir biçimde gündemde. Latife üzere gelecek fakat Şeyma Subaşı kripto para ünitesi haline geldi. Üstelik koin bir borsada da listelendi.

Çıkan kripto para: Şeyma Subaşı SYMS koin

Kripto para ünitesinin kimler tarafından çıkarıldığı bilinmiyor. Lakin telegram kümesinin dahi olduğu görülüyor. Telegram kümesinin açıklama kısmında ise Subaşı’ya ilişkin olan “Herkesi keyifli edemezsin, zira pizza değilsin” tabiri yer alıyor.

seyma subasi 1

Şeyma Subaşı’nın ismiyle çıkarılan koin’in artık yaklaşık 85 yatırımcısı bulunuyor. Fiyat ise yaklaşık olarak 1.5 Dolar düzeyinde bulunuyor.

SYMS birebir vakitte bir göğüs coin

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere İnternet aleminde daha çok mizah konusu olarak öne çıkan içeriklere verilen bir isim olan göğüs kavramı, kripto para dünyasında ağır olarak kullanılan bir kavram.

Mizah durumu kelam konusu olsa da Dogecoin örneğinde olduğu yatırımcısına kıymetli ölçüde gelir getirme üzere bir gerçekliği de içerisinde barındırıyor. Bu bağlamda göğüs coin’ler 2021 yılının yıldızı haline geldiler. Bitcoin’in düşmesi sonucu sert darbe yiyen mem coin’ler tekrar de yatırımcılar için vazgeçilmez olan pozisyonlarını sürdürüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın