Samsung yeni reklamında Apple ile dalga geçti

Samsung yeni reklamında Apple ile dalga geçti
Okunuyor Samsung yeni reklamında Apple ile dalga geçti

Samsung rakip akıllı telefon markaları ile kışkırtıcı bir halde gayret etmeyi seviyor. Daha evvel de misal teşebbüslerde bulunan şirket, artık iki yeni reklam yayınlayarak Apple‘ı karşısına aldı.

Samsung Galaxy S21 Ultra modelini ön plana çıkarmak isteyen şirket, gözüne Apple’ın iPhone 12 Pro Max modelini kestirdi. Yayınlanan reklam sinemalarında iki aygıtın kamera özellikleri birbirleriyle karşılaştırıldı.

samsung galaxy s21 ultra uzun kullanim testi uktsamsung galaxy s21 ultra uzun kullanim testi ukt

Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi UKT görüntüsüyle karşınızdayız. Amiral gemisi akıllı telefonu 3 ay kullandık ve tecrübelerimizi size aktarıyoruz.

Samsung, Apple’a savaş açtı!

Birinci reklam sinemasında Space Zoom özelliğini vurgulayan Samsung, üst tarafta Galaxy S21 Ultra 5G, alt taraftaysa iPhone 12 Pro Max’i gösteriyor. Her iki telefon da aya doğrultulurken; Samsung’un telefonunun daha uzak noktalara ulaşabildiği gözler önüne seriliyor. Şirket burada iPhone’un 12x zoom yapma özelliğine karşı kendi 100x dijital zoom tecrübesini ortaya koyuyor.

İkinci reklam sinemasında ise Samsung tekrar tıpkı telefonları bu kez farklı kriterleri ile karşılaştırıyor. Cheddar peynirli bir sandviç fotoğrafını iki aygıtta başka ayrı gösteren şirket, iPhone’un 12 Megapiksel kamerasına göre S21 Ultra’nın 108 Megapiksel ana kamerasıyla ortadaki kalite farkını sergiliyor.

Samsung’un dikkat çeken reklam sinemaları toplumsal medya gündemine oturdu. Apple’dan buna bir karşılık gelip gelmeyeceği ise şimdi bilinmiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın