Samsung Note 21 ailesi ile ilgili yeni gelişme

Samsung Note 21 ailesi ile ilgili yeni gelişme
Okunuyor Samsung Note 21 ailesi ile ilgili yeni gelişme

Samsung S21 Ultra modelinin S Pen takviyesi ile gelmesi nedeniyle kimi analistler, Note serisinin devam etmeyeceğini argüman etti. Samsung mağazasında çekilen fotoğrafta yer alan Samsung Note 21 Ultra 5G modelinin birtakım özellikleri sızdırıldı.

Samsung Note 21 ailesi yeni bir ipucu ile gündemde

Samsung Dijital Plaza’da çekildiği argüman edilen fotoğrafta Note 21 5G ve Note 21 Ultra 5G ibareleri yer alıyor. Note 21 ailesinin de Exynos ve Snapdragon olmak üzere iki farklı versiyon ile piyasaya sürüleceği sav ediliyor.

samsung note 21 yeni bir ipucu ile gundemde 1

Exynos 2100 ve Snapdragon 888 işlemci ile karşımıza çıkacağı belirtilen Note 21 ailesi, yeni teknolojiler ile tanıtılacak. 12 GB RAM ve 256 GB depolama seçeneğiyle piyasaya sürüleceği belirtilen model, 120Hz takviyeli ekrana sahip olacak.

Ayrıyeten Note 21 ailesinin Samsung S Pen Pro ismi verilen yeni bir kalem ile geleceği söyleniyor. S Pen Pro modelinin BLE (Bluetooth Low Energy) teknolojisine sahip olacağı ve akıllı telefonları uzaktan da denetim edebileceği belirtiliyor.

Geçtiğimiz aylarda chunvn8888 rumuzlu Twitter kullanıcısı Note 21 olduğunu tez ettiği bir fotoğraf paylaştı. Twitter’da sorulan sorulara cevap veren kullanıcı, aygıtın ön kamerası ile ilgili “Ekran altı kamera yer alacak.” tabirlerini kullandı.

45W süratli şarj teknolojisine sahip batarya ile geleceği argüman edilen aygıt, 1.000 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın