Ruhsal endişe oyunu Luto duyuruldu

Ruhsal endişe oyunu Luto duyuruldu
Okunuyor Ruhsal endişe oyunu Luto duyuruldu

Yayıncı Lanzadera ve geliştirici Broken Bird Games tarafından birinci şahıs ruhsal endişe oyunu Luto duyuruldu. Oyun PlayStation konsolları ve PC platformu için çıkış yapacak. Lakin hangi PS konsoluna dayanak sağlayacağı konusunda şimdi bir bilgi bulunmuyor.

Yeni bir kaygı oyunu daha geliyor

Son devirlerde endişe oyunlarına ilgi artmasına rağmen yeni oyunlar da çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda duyurulan yeni soluklu üretimlerden biri de Luto oldu.

Oyun için resmi açıklama ise şu halde: ”Zihniniz bir hapishane olabilir. En makus anılarınızla dolu bu hapishane yahut kaçışı imkansız misyon üzere görünen bir labirent üzere görünebilir. Luto, en karanlık ortamlarda depresyon ve tasa üzere temaları yansıtmaya çalışan anlatıma dayalı bir maceradır.”

Luto’nun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Şu anda oyun için tanıtım fragmanı ve kısa bir açıklama metninden öbür bilgi bulunmuyor. İlerleyen periyotlarda daha fazla bilginin resmi elden oyunculara sunulması öngörülüyor.

Resident Evil Village yapımcısından ayrılık haberi

Bir yandan Luto üzere dehşet oyunu serileri geliştirilmeye devam edilirken bir yandan da bu alana kök salmış Resident Evil Village yapımcısından berbat bir haber geldi. Üretimci Peter Fabiano, uzun yıllardır tanınan oyunların imallerinde yer alan Capcom şirketinden ayrıldığını duyurdu.

Resident Evil Village yapimcisindan uzen ayrilik 1 1

Fabiano, Capcom’dan ayrılarak Destiny oyunlarından tanıdığımız Bungie ismindeki ABD merkezli bir oyun şirketine katıldı. Yeni iş yerinde görüntü oyun kesimine istikamet vermeye devam edeceğini belirtti.

Son olarak Fabiano ayrılık haberini hayranları için şu formda açıkladı: “Bunu en âlâ halde yazmaya çalıştım. Bu yüzden kolay tutmaya karar verdim. Capcom‘daki herkese son 13 yılda sizinle birlikte büyümeme müsaade verdiğiniz için teşekkür ederim. Müteşekkirim ve bu tecrübesi sonsuza dek yaşatacağım.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın