Ripple’dan Büyük Duyuru! Analist: XRP Bu Düzeylere Sıçrayabilir

Ripple’dan Büyük Duyuru! Analist: XRP Bu Düzeylere Sıçrayabilir
Okunuyor Ripple’dan Büyük Duyuru! Analist: XRP Bu Düzeylere Sıçrayabilir

xrp 0.3 dolar

  • Ripple (XRP), sahiplik devretme maliyetini azaltmak için NFT pazarlarını XRP Ledger’ına entegre edecek.
  • XRP, teknik düzeyler giderek geliştikçe 1 doların üzerindeki yeri geri alıyor.

Ripple NTF piyasasına giriyor: NFT pazarlarını XRP Ledger’ına entegre edecek!

Ripple, non-fungible token (değiştirilemez token (NFT)) pazarlarında yüksek GAS fiyatlarıyla uğraşmayı planlıyor. NFT’nin kripto para piyasası manşetlerine taşmasına karşın, bilhassa 2021’in birinci çeyreğinde, yüksek GAS fiyatları dalı neredeyse sakat bıraktı. NFT kültüründeki sert yükseliş, hesaba katılması gereken bir öyküdür. Lakin kullanıcılar, sahipliğin devredilmesine ait kuvvetli süreç nedeniyle azalan ilgiyi kabul etmeye zorlanıyor.

XRP price drop 1

Lakin önmeli olan Ripple, NFT pazarlarını XRP Ledger’ına entegre ederek bu zorluklarla gayret planını kamuoyuna açıkladı. Gelişme, nispeten yeni dalda hem alıcıları hem de satıcıları destekleyecek. Dahası, XRPL’nin süreçleri doğrulamak için kullandığı yeni fikir birliğinin en az ölçüde güç kullandığını göz önünde bulundurursak entegrasyon herkes için memnuniyetle karşılanıyor. Blockchain şirketi tarafından yapılan açıklamada şu kıymetli sözler dikkat çekiyor:

XRP Ledger’ı üzerine inşa etmek, geliştiricilere dal için ağır bir yükü ortadan kaldırırken daha sürdürülebilir NFT uygulamaları ve pazarları çalıştırmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Ripple fiyatı 1 doların üzerine çıktı! Sırada hangi düzeyler var?

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Ripple fiyatı Salı günü, boğaların gücü tükendikten sonra, 0,65 dolarlık birincil takviyeden gelen yükseliş trendini sürdürmek için marjinal olarak 1 doların üzerindeki düzeylerden düzeldi. 0,9 dolar ile gelen daha yüksek alıcı dayanağı fiyatı 1 doların üzerine yolladı. Piyasa analisti John Isige’e nazaran, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) göstergesi, sıfır çizgisine (0.00) olan açığı kapatırken hakim olan yükseliş trendini doğrular. Ayrıyeten analiste nazaran MACD, sinyal çizgisinin üzerindeki sapmayı genişletmeye devam ederek yükseliş eğilimini teyit ediyor.

may26 XRPXRP/USD dört saatlik grafik – Kaynak: Tradingview

Emsal formda analiste nazaran, İzafi Güç Endeksi (RSI) çok satım bölgesinden çok alım bölgesine gerçek hareketine dayalı bir yükseliş görünümüne sahip. Artan tarafta analiste nazaran, XRP’nin 50 Kolay Hareketli Ortalama’daki (SMA) dirençle başa çıkması gerekiyor ve bu da boğaların 1,4 dolar civarında daha yüksek düzeylere bakmasına müsaade verecek. Analiste nazaran, XRP’de artık trend boğa istikametinde ve kritik dayanak düzeyleri 0,9 dolar ve 0,8 dolar düzeyleridir. Analiste nazaran, XRP’de “50 SMA, 1,2 dolar ve 1,4 dolar” düzeyleri de kritik direnç düzeyleridir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın