Ripple Fiyatında Büyük Dump! Onmilyonlarca XRP Harekete Geçti

Ripple Fiyatında Büyük Dump! Onmilyonlarca XRP Harekete Geçti
Okunuyor Ripple Fiyatında Büyük Dump! Onmilyonlarca XRP Harekete Geçti

ripplecrash

Tanınan bir Blockchain araştırmacısı tarafından sağlanan datalar, Ripple ve Coinbase liderliğindeki birkaç üst seviye borsanın yakın vakitte 64 milyon XRP’ye yakın bir ölçüsü hareket ettirdiğini gösteriyor. Yazım sırasında ise XRP, 1 dolarlık kritik düzeyin altına kaydı ve önemli çöktü. Kripto paranın fiyatı haftalık bazda yüzde 50 oranında bedel kaybetti.

Ripple ve dev borsalar, 64 milyon XRP’yi harekete geçiriyor!

Tanınan kripto para takipçisi Whale Alert tarafından yayınlanan son tweetler, son yirmi saat içinde fintech devi Ripple ve birkaç önde gelen kripto borsasının birkaç XRP transferi gerçekleştirdiğini ve kripto parada yaklaşık 56 milyon doları hareket ettiğini gösteriyor. San Francisco’da bulunan ünlü Blockchain şirketi Ripple en tanınan kripto borsası Huobi’ye milyonlarca XRP göndermeye devam ediyor.

1 eI3LqGPpuM fRjQIUeBnlw

Bugün, 22 Mayıs’ta kripto devi, 4.087.900 XRP’yi borsaya aktardı. Bithomp tahlil platformu tarafından sağlanan datalara nazaran bu, Ripple’ın bu hafta Çin ticaret merkezine aktardığı günlük kripto para ölçüsüne işaret ediyor. Büyük kripto para ünitesi süreçleri hakkında data yayınlayan kripto takipçisi Whale Alert, önde gelen ABD ve Asya kripto ticaret merkezleri tarafından yürütülen birkaç değerli sürecin detaylarını yayınladı. Whale Alert’e nazaran, Coinbase, Binance, Huobi, Bittrex, Upbit vb. borsalar 59,6 milyon XRP’yi birbirleri ortasında taşılar.

XRP 1 doların altında! Fiyat bir haftalık müddette yüzde 50 oranında bedel kaybetti

Yedinci en büyük kripto para ünitesi Ripple, yazım sırasında yüzde 18 oranında düşüşle 0,92 dolar düzeyinden süreç görüyor. Tanınan altcoin şu anda 42,7 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Ripple yazım sırasında piyasa kıymetiyle 12 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Ripple bir haftalık müddette yüzde 50 oranında paha kaybetti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın