Resim Paylaşarak Bitcoin Kazanma | File.Army

 Resim Paylaşarak Bitcoin Kazanma | File.Army
Okunuyor Resim Paylaşarak Bitcoin Kazanma | File.Army

Coin Adres ödeme kanıtlı, güvenilir yöntemlerle Bitcoin kazanma yollarını derliyoruz. Kategorimizin ilk içeriği internette resim paylaşarak Bitcoin kazanma.

Kazanç sağlayacağımız site: File Army

Bitcoin kazanma

Bu sitenin temel özelliği forumlara, sitenize ekleyeceğiniz içerilere veya herhangi bir platformda görüntülenmesini istediğiniz resimleri upload edebilmeniz. Bilenler için örneklemek gerekirse, imgur.com veya hizliresim.com’a benzer bir site. Tek fark kazanç sağlayabilmeniz. Yüklediğiniz resimler görüntülendikçe, beğenildikçe ve size abone olundukça günlük olarak alt limit olmaksızın Bitcoin ile ödeme alıyorsunuz.

İlk olarak https://file.army/signup adresine üye oluyoruz. Yazdığımız e-posta adresine bir onay maili gelecek, bu maili onayladıktan sonra hesabımız tam anlamıyla aktif olacak. Eğer sürekli paylaşım yapacak, aktif olarak siteyi kullanacaksanız profilinizi özelleştirmenizi öneririm. Bakarsınız bir gün fenomen olursunuz. Ben şimdilik örnek olarak sitenin bir ekran görüntüsünü ekledim yalnızca.

File Army

Profil tamamsa geliyoruz para kazanma kısmına. Sağ üstten hesap ismimize giderek Money butonuna tıklıyoruz. Buradan bakiyemizi görüntüleyebilir, ayarlar yapabiliriz.

File Army Money

Bu sayfadan öğrenmemiz gereken şeyler var. Örneğin Rate sistemi. https://file.army/page/faq#rates

Aşağıdaki tabloda bulunduğumuz konuma göre kazanabileceğimiz maksimumum tutarlar görünüyor.

File Army Rate

Mevcut durumumuz Corporal.

Yani:

  • 4000 resim görüntülenmesine karşılık kazanabileceğimiz maksimumum tutar 1 dolar,
  • 100 resim beğenisine 1 dolar,
  • 50 takipçiye 1 dolar kazanabiliriz.
  • Günlük en fazla 2 dolar kazanç sağlayabiliriz.

Rate sistemindeki yükseliş sizin güvenilirlik profilinizle alakalı. Sahte hesaplar ile takipçi kazanma, kendi resminizi refresh yaparak görüntüleme gibi kural ihlalleri yaparsanız yükselmeniz mümkün değil. Yüksek kaliteli trafik üreten kullanıcılar daha yüksek ücretler kazanabilir ve kazanç seviyeniz anlık olarak güncellenebilir.

Ödeme nasıl alınır?

Ödemeler bitcoinwallet.com sitesi üzerinden yapılıyor. https://bitcoinwallet.com/ adresine giderek, üst menüden Create Account butonuna tıklayarak bir hesap oluşturuyoruz. E-posta ve şifremizi giriyoruz ve bir sonraki sayfada kullanıcı adımızı seçiyoruz.

Bitcoinwallet üyelik

Bu aşamadan sonra e-posta adresimize gelen doğrulama mailine tıklayarak üyeliği tamamlıyoruz. Siteye ilk giriş yaparken yine e-posta adresimize bir doğrulama kodu gelecek, buna dikkat etmekte fayda var.

Ayrıca giriş yaptıktan sonra sol kısımda görevler var, bunları tamamlayarak bonus Bitcoin kazanabilirsiniz.

bitcoinwallet.com profil

Şimdi File Army profilimize geri dönüyoruz https://file.army/settings/money sayfasının en altına giderek bitcoinwallet’dan edindiğimiz kullanıcı adını ilgili kısma yazıyoruz.

File Army BitcoinWallet ilişkilendirme

Hesap açma ve temel ayarlar kısmı artık tamamlandı. Bu noktadan sonra yapacağınız şey resimleri paylaşmak.

Nerelerde paylaşabilirsiniz?

  • Forumlarda bir görsel paylaşırken
  • Haber sitenize içerik resmi eklerken
  • Ekran görüntüsü alıp arkadaşlarınıza gönderirken gibi, yüzlerce farklı şekilde resimlerinizin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Resim yerleştirme kodlarını almak için profilinize giderek istediğiniz bir resmi seçip, sayfanın Embed kodları alın kısmına tıklayın.

File Army Embed

Resmin paylaşılması için o kadar fazla teşvik var ki, neredeyse tüm CMS sistemlerine uyum sağlayacak embed kodlarının hazır olarak sunulduğunu aşağıdaki resimde gözlemleyebiliriz.

File Army Embed

Özet olarak yapmamız gereken şey:

Hepsi bu.

Üye olan arkadaşlar hesabımı takibe alırsa karşılıklı kazanmış oluruz. https://file.army/dorukos

Bol kazançlar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın