Resident Evil Village için en yeterli 5 mod

Resident Evil Village için en yeterli 5 mod
Okunuyor Resident Evil Village için en yeterli 5 mod

Son yılın en çok beklenen dehşet oyunların biri Resident Evil Village, oyuncuların olumlu geri dönüşleriyle popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Dehşet severler için oynanması gereken tipten bir seri olan RE Village için çeşitli modlar da yapılıyor ve sunuluyor.

Büyük ses getiren oyunun en âlâ 5 modunu sizler için derledik. Bu sayede oyun daha eğlenceli bir hale gelecek. İşte listemiz…

1- Baby Chris Redfield

resident evil village icin en iyi 5 mod 1

Village‘ın piyasaya sürülmesinden sonra Chris Redfield‘in devam oyunu için geri döneceği ortaya çıktı. Hayranlar yalnızca Lady Dimitrescu ile tanışmakla kalmayıp birebir vakitte oyunun favorilerinden birini tekrar iş başında görme bahtı buldular.

Moder JTegh’in geliştirdiği bu mod Resident Evil Village‘de yer alan Chris Redfield‘ı bir bebeğe dönüştürüyor. Bebek Rose‘un bedeninde yetişkin Chris Redfield’ın başı bu mod ile ekleniyor.

2- Barney Enemy Skin Modu

resident evil village icin en iyi 5 mod

Oyuna dahil edilen öteki bir mod ise Artık Barney the Dinosaur eklentisidir. Bu mod ile çocukluğumuzda programlarını izlediğimiz Barney karakteri oyuna geliyor. Oyunun gergin atmosferinden ötürü bu karakter oyunculara gereğinden fazla ürkütücü gelebilir.

3- Fly Swatter (Sineklik)

resident evil village icin en iyi 5 mod 2

EvilLord tarafından geliştirilen bu Fly Swatter modu oyundaki standart bıçağın yerine geldi. Bu sineklik ile dilediğiniz düşmana bıçak edasıyla ziyan verebilirsiniz.

4- Call Of Duty Zombies Ray Gun

resident evil village icin en iyi 5 mod 3

Resident Evil Village öbür serilerine kıyasla daha ağır bir gayret sunuyor. Bu nedenle Ethan‘ın çeşitli cephaneliği, Rose arayışınızda size katiyetle yardımcı olacaktır. KushAstronaut tarafında geliştirilen bu mod öbür bir tanınmış oyun serisine atıfta bulunarak Ethan’ın silah envanterine biraz daha çeşitlilik ekliyor.

5- Spongebob Paintings And Photos

resident evil village icin en iyi 5 mod 4

KushAstronaut tarafından geliştirilen bu mod Resident Evil Village için mevcut en uygun modlardan biridir. Oynanışı rastgele bir halde etkilememekle birlikte, ünlü Sünger Bob‘un resim ve fotoğraflarını Ethan’ın meskenine, Rose‘un kıssa kitabına ve Castle Dimitrescu‘da bir ortaya getiriyor.

Resident Evil Village için en yeterli 5 mod listemizin sonuna geldik. Bu modlar dışında da hali hazırda birçok eklenti yer alıyor. Siz de beğendiğiniz modları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın