realme Watch 2 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri

realme Watch 2 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri
Okunuyor realme Watch 2 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri

Geçtiğimiz ay Watch 2 modelini tanıtan realme, yeni akıllı saatini kullanıcılar ile buluşturdu. Özellikleri ile dikkat çeken realme Watch 2 Pro tanıtıldı.

realme Watch 2 Pro tanıtıldı

Akıllı saat piyasasında rekabet giderek artıyor. Samsung, Xiaomi ve Huawei üzere şirketlerden sonra realme de yeni modelini tanıttı. Şirketin Watch 2 Pro ismini verdiği model, ekran boyutları ile dikkat çekiyor.

realme watch 2 pro tanitildi iste ozellikleri 1realme watch 2 pro tanitildi iste ozellikleri 1

1.75 inç IPS LCD ekran ile karşımıza çıkan aygıt, Watch 2 modelinden 0.3 inç daha büyük ekrana sahip. 100’den fazla kadran seçeneğiyle tanıtılan aygıt, 600 nit parlaklık pahası sayesinde beklentileri ziyadesiyle karşılıyor.

Watch 2 modelinde bulunan uyku takibi, kalp atış suratı ölçme, kan oksijen düzeyi ölçümü, içecek hatırlatıcısı ve nefes idmanı üzere özellikler Watch 2 Pro modelinde de yer alıyor.

Yeni modelde dual-satellite GPS, IoT denetimi ve IP68 sertifikası üzere özellikler de yer alıyor. Şirket, büyüyen aygıt boyutları sayesinde 390 mAh bataryaya yer verdi. Standart kullanımda 14 gün pil ömrü sunan Watch 2 Pro, dahili GPS sayesinde idman sırasında akıllı telefona gereksinimi ortadan kaldırıyor.

realme Watch 2 Pro teknik özellikleri

Ekran: 1.75 inç, IPS LCD, 385 x 320 Piksel
RAM ve depolama: 1GB RAM ve 32 GB depolama
Batarya: Li-Ion 390 mAh
Boyut ve yük: 38.9 x 25.2 x 12.7 mm, 40 g
İrtibat: Bluetooth 5.0
Sensör: Dual-satellite GPS, ivme ölçer, kalp ritmi ölçer, SpO2

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın