PUBG efsane haritasını yeniliyor

PUBG efsane haritasını yeniliyor
Okunuyor PUBG efsane haritasını yeniliyor

Çıktığı birinci günden beri popülerliğini koruyan battle royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) yeni güncellemesini oyunculara duyurdu. Devir periyot getirdiği yeni içeriklerle kullanıcıların sıkılmamasını sağlayan PUBG takımı, iki yeni haritayı son güncellemesinde getiriyor.

PUBG’ye iki yeni harita ve Miramar’ın Remaster versiyonu geliyor

Yeni güncelleme 12.1 yaması ismi altında oyuna dahil edilecek. Bu yama şu anda PC’de test evresinde olup içerisinde iki yeni haritayı ve Miramar’ın yenilenmiş versiyonunu içerecek.

Miramar haritasında yeni aydınlatmalar, performans optimizeleri ve bölge değişikleri yapıldı. Daha evvelce Sanhok haritasında yapılan optimizasyon sürecinin daha gelişmiş halini Miramar’da göreceğiz.

Tekrar Miramar haritasında arazi ve bina dokuları elden geçirildi. Gereksiz pürüzlerin kaldırılmasıyla oyuncuların daha hür hareket etmesi sağlandı. PUBG grubu bu değişikliği görebilmeniz için bir görsel paylaştı. İşte eski Miramar vs yeni Miramar:

PUBG iki yeni haritaya kavusuyor

Güncelleme ile gelecek iki yeni haritadan birincisi Tiger ismini aldı. Bu harita PUBG’de daha evvel görülmemiş özellikleri içerisinde barındırıyor. Tiger haritasında grup arkadaşlarını tekrardan canlandırma özelliğinin olacağı belirtiliyor. Fakat bu özelliğin tam ayrıntıları ve ne vakit geleceği konusunda rastgele bir detay verilmedi.

PUBG iki yeni haritaya kavusuyor 1
PUBG Tiger haritası

Öteki harita ise Kiki isminde oyuna dahil oluyor. Bu harita öteki haritalara göre daha kentsel özellikler barındırıyor. Gizemli yeraltı laboratuvarlarından devasa gökdelenlere, bataklık alanlarından metrolara ve su altı binalarına kadar çok çeşitli pozisyonlar içeriyor.

PUBG iki yeni haritaya kavusuyor 2
PUBG Kiki haritası

PUBG grubu bu iki yeni harita üzerindeki geliştirmelerine devam ediyor. Bu yılın sonlarına yanlışsız yahut 2022‘nin başlarında oyuna dahil olacağı öngörülüyor. Pekala siz bu iki yeni haritayı görsellere dayanarak nasıl buldunuz?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın