Profesyonel Analist: Altın Fiyatları Sıradaki Adımda Bu Düzeylerde Olabilir!

Profesyonel Analist: Altın Fiyatları Sıradaki Adımda Bu Düzeylerde Olabilir!
Okunuyor Profesyonel Analist: Altın Fiyatları Sıradaki Adımda Bu Düzeylerde Olabilir!

14699

Altın fiyatları, 1.900 doların üzerine sıçradıktan sonra piyasadaki hassaslık olumlu görünüyor. Tanınan analistlerden ve uzmanlardan dev altın gayeleri geliyor. Portfolio Wealth Advisors lideri ve CIO’su Lee Munson, Federal Rezerv faizleri artırmaya başlamadan evvel altın’ın 2.200 dolara yükseleceğini belirtti. Tanınan altın analisti Rajan Dhall’da altın kestirimlerini açıkladı. Usta analist Rajan Dhall, altın fiyatı için 1.930,3 dolar/ONS düzeyine işaret etti.

Rajan Dhall: Altın fiyatları 1.930,3 dolar/ONS düzeyine gidiyor

Tanınan altın analisti Rajan Dhall, bedelli metal piyasasını yorumladı ve kritik düzeyleri belirledi. Analist altın’daki rallinin devam edeceğini düşünüyor ve sıradaki hareketin 1.930,3 dolar/ONS düzeyine olacağını vurguluyor. Rajan Dhall bahse yönelik yorumlarına şunları ekliyor:

Altın grafiklerindeki teknikler son vakitlerde şahaneydi. Fiyat, kısa vadeli grafiklerde yükseliyor ve haftalık grafikte, 1.716,6 dolar/ONS (Mart) düzeyine geri çekilme, uzun vadeli bir boğa piyasasında yalnızca bir düşüş üzere görünüyor. Haftalık grafikteki en değerli özellik, fiyatın şu anda Eylül 2011’den itibaren tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.923,7 dolar/ONS’a gidiyor olmasıdır. Dün sabah AB seansına girerken fiyat 1.900 dolar/ONS piyasasının üzerinde başladı ve bugünkü rallinin devam edeceğini düşünmemi sağladı. Kırmızı gölgeli bölgenin değerine ek olarak, 61.8 Fibonacci geri çekilme düzeyi de çok uzakta değil, yaklaşık 1.930,3 dolar/ONS pahasında yer alıyor. Artık boğa bayrağı deseni kırıldı, evvelki rallilerdeki son molaların kimilerinin ne kadar bariz olduğunu görebilirsiniz. 2019’dan beri kimi güzel grafik desenleri var ve mevcut model çok daha büyük, fakat öncü gösterge tıpkı kalıyor. Sonuç olarak, boğalar hala bu piyasadan sorumlu, lakin bu kilit fiyat bölgelerini çevreleyen fiyat hareketlerine dikkat etmeliyiz.

Raj 0526

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altın kestirimi için “Altın Fiyatları İddiaları: Bu Dev Düzeyler Geliyor! Pekala Ne Vakit?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın