Piyasa Çökerken Yalnızca Bu 2 Altcoin Kazandırıyor!

Piyasa Çökerken Yalnızca Bu 2 Altcoin Kazandırıyor!
Okunuyor Piyasa Çökerken Yalnızca Bu 2 Altcoin Kazandırıyor!

dow jones 1

Bitcoin ve birinci 10’da yer alan altcoin’lerin fiyatları son 24 saatte yüzde 10’un üzerinde kayıp yaşamış durumda. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere FBI’ın Bitcoin cüzdanı özel anahtarlarına erişimi haberlerinin akabinde bu düşüş gerçekleşti. Lakin piyasa pahasına nazaran birinci 50’de yer alan iki altcoin, bu düşüş dalgasından etkilenmemiş görünüyor.

Fiyatlar çökerken yükselen iki altcoin projesi: LEO ve TFUEL

Bilgilere nazaran piyasa kıymetine nazaran birinci 50’de yer alan kripto paralar ortasında en önemli çıkar sağlayanların ortasında UNUS SED LEO (LEO) ve Theta Fuel (TFUEL) bulunuyor. 2.49 dolardan 2.85 dolara yükselen LEO, son 24 saat içerisinde yüzde 15.33’lük bir yarar sergiledi. 0.49 dolar düzeylerinden 0.60 dolara kadar çıkan TFUEL ise yüzde 18.77 oranında yükselmiş bulunuyor.

yy24 saatlik LEO grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Theta protokolünün tanınan tokeni TFUEL’in yükselişinin arkasındaki sebebin, ağın 30 Haziran’da yapılması planlanan Mainnet 3.0 lansmanı olduğu düşünülüyor. Theta blockchain’indeki iki lokal tokenden biri olan TFUEL’ın, 30 Haziran’daki ana ağ lansmanıyla ağa katılacak özelliklerin yatırımcıları heyecanlandırdığı, yeni kullanıcıların ağ ile ilgilenmeye başladığı görülüyor. TFUEL, Theta ekosisteminde merkezi olmayan görüntü ve data dağıtımında yardımcı program tokeni olarak hizmet ediyor. Ayrıyeten ağ süreçleri için bir gas fiyatı misyonu görüyor.

Adsiz 37 günlük TFUEL grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın