Pinterest Automatic Paylaşım WordPress Eklentisi

 Pinterest Automatic Paylaşım WordPress Eklentisi
Okunuyor Pinterest Automatic Paylaşım WordPress Eklentisi

Pinterest, web sitelerine Google+, YouTube ve LinkedIn’in toplamından daha fazla trafik çekiyor. Bu nedenle, WordPress sitenizde paylaştığınız yazılarda bulunan resimleri Pinterest’te otomatik paylaşmak için Pinterest Automatic eklentiyi kullanabilirsiniz.

DEMO Sayfası: Pinterest Automatic Pin WordPress Plugin

Pinterest Otomatik Paylaşım Eklentisi

Pinterest Automatic sizin için tüm otomatik pinleme işlerini yapacağından, içeriği yayınladıktan sonra hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz.

Pinterest Automatic WordPress

Toplu Pin: Yazıları toplu olarak paylaşmak için sıraya alınabilir. İstenen yazıları seçin, eklenti ayarlanan seçimlere göre bunları tek tek pinler. Gönderi başına paylaşılacak görüntü sayısı ayarlanabilir.

Otomatik Görüntü algılama: Pinterest Automatic, içeriğinizdeki görüntüleri otomatik olarak algılar ve listeleyerek hangi görüntülerin pinleneceğine karar verebilirsiniz.

Otomatik pano algılama: Pinterest Automatic, görüntüleri paylaşmak istediğiniz panoyu seçebilmeniz için Pinterest hesabınızdaki panoları otomatik olarak algılar.

Kuyruk Sistemi: Eklenti, kuyruğa sabitleme için uygun olan görüntüleri sıralar ve rastgele aralıklarla ayırarak paylaşır. Bu, sınırsız sayıda görüntünün sorunsuz bir şekilde paylaşılmasını sağlar.

Pinler yazılarınıza otomatik olarak bağlanır: Tüm pinler doğrudan yazılarınıza link verir, bu nedenle herhangi bir Pinterest kullanıcısı pini tıkladığında onu sitenizdeki yazıya yönlendirir.

Varsayılan pin metni ve pano: Varsayılan pin metni veya tüm pinlerin paylaşılacağı varsayılan bir pano ayarlayabilirsiniz, böylece her seferinde metin girmeniz gerekmez.

Desteklenen Etiketler: 9 etiket şablonu ile yazılara eklenecek yazı ve kelimeleri seçebilirsiniz.

  • [image_alt] : alternatif metin ile değiştir
  • [post_title] : gönderi başlığını değiştirir
  • [post_tags] : ilgili etiketler Pinterest hashtag’ler ile değiştirilir
  • [post_excerpt] : yazı özetiyle değiştirir
  • [post_link] : gönderi linkiyle değiştirir
  • [post_author] : yazar ismiyle değiştirir
  • [post_category] : yazının kategori adıyla değiştirir
  • [product_price] : yerine WooCommerce ürün fiyatını ekler
  • [customFieldName] : varsa özel alanda geçen değeri ekler

Özel yazı türleri desteği: Bir portföyünüz veya galeriniz veya herhangi bir yazı türünüz varsa Pinterest otomatik olarak bunları destekler.

WooCommerce desteği: WordPress eCommerce veya WooCommerce tabanlı bir web siteniz varsa Pinterest Automatic, ürünlerinizi görselleriyle birlikte Pinterest’e paylaşabilir.

Pinterest Automatic Öne Çıkan Özellikler

Bot desteği: Pinterest Automatic, WordPress Automatic’den mesajlar gibi bot yayınlarını paylaşabilir. Öne çıkan görüntüyü, belirli sayıda görüntüyü veya her yazıdaki tüm görüntüleri paylaşabilir.

Özel alan resmi desteği: Özel bir alanda depolanan bir resim URL’niz varsa, eklentiye görüntüyü o özel alandan paylaşmasını ayarlayabilirsiniz.

Küçük resimlerden tam boyutlu WordPress görüntülerini paylaşma: Pinterest otomatik olarak küçük resim yerine paylaşmak için tam boyutlu bir resmin olup olmadığını kontrol eder.

Panoya göre WordPress kategorisi: Hangi panoya, hangi kategori yazılarının paylaşılacağını ayarlayabilirsiniz. Sınırsız sayıda kategoriyi pano kurallarına ayarlayabilirsiniz.

Özel jQuery seçici: Görüntüler düzenleyicide bulunmuyorsa ve düzenleme sayfasının başka bir yerinde görünüyorsa, eklentiler tarafından görüntüleri almak için kullanılabilecek özel bir jQuery seçici ayarlanabilir.

Spintax: Spintax Formu, {etkileyici| mükemmel | harika} gibi pin metni için önceden hazırladığınız kalıpları kullanılabilir, her bir pin için yalnızca bir kelime rastgele seçilir.

Öne çıkan görüntüyü pin olarak gönderme: Eklenti öne çıkan görüntüyü Pinterest’te paylaşabilir.

Zaman programlaması: Paylaşılacak görüntüleri seçin; programlanan zamanda yazınız paylaşıldığın görseller de otomatik paylaşılacaktır.

Cron Job: Eklenti dahili wordpress cron job destekler.

Yalnızca yöneticilere göster seçeneği: Eklentinin ayarlarını yalnızca yöneticiler için görüntüleme seçeneği vardır.

Proxy desteği: Pinterest Automatic, Pinterest’e bağlanmak için proxy’leri kullanabilir.

Hariç tutulan kategoriler: Pinterest Automatic ile belirli kategorilerdeki yazıların Pinterest’te otomatik paylaşmasını engelleyebilirsiniz.

Otomatik alıntı oluşturma: Pinterest Automatic, önceden belirlenmiş bir karakter uzunluğu ile içeriğinizden otomatik olarak bir alıntı oluşturabilir.

Küçük görüntüleri hariç tutma: Eklenti, belirli bir genişlikten daha küçük görüntülerin paylaşmasılmasını engelleyebilir.

Kopyaları atla: Aynı görüntüyü aynı yayından iki kez paylaşmayı atlamak için bir seçenek vardır

Belirli bir metin içeren resimleri hariç tutma: İstemediğiniz kelimeler paylaşılacak resim URL’sinde bulunuyorsa, bu içeriklerin paylaşılmasını engelleyebilirsiniz.

Ayarlanabilir etiket sayısı: Pinterest otomatik paylaşım eklentisi, paylaşılacak pinlerde etiket sayısı belirlemenize izin verir.

Resim kaynağı bağlantısı, pin bağlantısı veya pin etiketlerinde arama ve değiştirme: Pinterest’e gönderilen son paylaşımlarda belirli değişkenleri başka bir değişken ile değiştirebilirsiniz.

Rastgele pin aralığı: Pinler arasında 3 dakikadan başlayarak rastgele bir pin paylaşma aralığı ayarlayabilirsiniz. Eklenti, görüntüleri rastgele bir zaman aralığıyla paylaşır.

Pin bağlantılarına parametreleri otomatik olarak ekle: Eklenti, izleme amacıyla pin bağlantısına önceden tanımlanmış parametreleri otomatik olarak ekleyebilir

Otomatik güncellemeler: Eklenti doğrudan WordPress kontrol panelinden güncellenebilir.

Eklenti sayfasına git: Pinterest Automatic Pin WordPress Plugin

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın