Peker açıkladı: Toplumsal medya hesapları neden kapatılmıyor?

Peker açıkladı: Toplumsal medya hesapları neden kapatılmıyor?
Okunuyor Peker açıkladı: Toplumsal medya hesapları neden kapatılmıyor?

Organize cürüm örgütü başkanı olduğu tezi ile hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker, ülke gündeminde kalmaya devam ediyor. Youtube üzerinden paylaştığı görüntüler ve yaptığı toplumsal medya paylaşımları ile kısa müddette takipçi sayısını katlayan Peker, yalnızca ülkemizin değil, tüm dünyanın konuştuğu bireylerden biri haline geldi.

Hatta geçtiğimiz haftalarda, Peker’in yayınladığı görüntüler, dünyadaki sinema ve dizi veritabanını yapısında barındıran IMDb‘ye TV programı olarak eklenmiş ve birinci sıraya yükselmişti. Lakin daha sonra IMDb, Sedat Peker‘in sayfasını yayından kaldırmıştı. Youtube görüntülerinde ortaya attığı argümanlar ile önemli izlenme sayılarına ulaşan Peker, Youtube görüntüleri ve toplumsal medya hesapları ile ilgili insanların merak ettiği bir hususa açıklık getirdi.

Sedat Peker’in görüntüleri neden kaldırılmadı?

image 28

Bugün öğlen saatlerinde attığı bir tweet ile bahse açıklık getiren Peker, Youtube ve öteki toplumsal medya hesaplarının kapatılmasına yönelik bir mahkeme kararı olduğunu açıkladı. Ayrıyeten bu karar üzerine, Twitter, Instagram ve Youtube yetkililerinin kendisi ile bağlantıya geçtiğini de belirtti.

Toplumsal medya yetkililerinin hakkında mahkeme kararı olması nedeniyle savunmasını istediğini söz eden Peker, gerekli savunmayı yaptıktan sonra görüntülerinin kaldırılmadığını ve toplumsal medya hesaplarının da kapatılmadığını açıkladı.

Youtube üzerinde 1 milyon takipçiyi aştı

sedat peker 1

Paylaştığı görüntüler nedeniyle takipçi sayısını önemli oranda arttıran Sedat Peker’in Youtube kanalı geçtiğimiz günlerde doğrulanmış hesap rozetinin de sahibi oldu. Bunun üzerine takipçi sayısını da 1 milyonun üzerine çıkaran Peker, bu sabah yayınladığı son görüntüsü ile kısa müddette 5 milyon sefer izlendi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın