Patlayan ApeCoin (APE)’i Çabucak Satın Almanın 7 Yolu!

Patlayan ApeCoin (APE)’i Çabucak Satın Almanın 7 Yolu!
Okunuyor Patlayan ApeCoin (APE)’i Çabucak Satın Almanın 7 Yolu!

Kripto yatırımcıları bu sabah gözlerini ApeCoin (APE)’den alamadılar. APE token, kullanıcıların Bored Ape Yacht Club NFT markasıyla etkileşim halini değiştirecek biçimde ayarlandı. Piyasa bedelindeki ani artışla, şu anda en sıcak altcoin trendlerinden biri. Bu nedenle, yatırımcılar ApeCoin (APE)’i nereden satın alacaklarını araştırıyorlar. Neyse ki, aslında bilinen tüm kripto para borsalarında listelendi.

ApeCoin neden kıymetli?

ApeCoin, büyük ölçüde Yuga Labs’in Bored Ape NFT koleksiyonuyla olan bağlantısı nedeniyle yatırımcıların ilgisini çeken trend kriptolardan biri. Nitekim de Ape koleksiyonu, Justin Bieber ve Eminem üzere ünlülerin kendilerinin satın alması sayesinde dünya çapında en çok bilinen NFT serilerinden biridir. Kriptonun kendisi bir Yuga Labs eseri değil; daha çok, kendisini ApeCoin DAO olarak isimlendiren merkezi olmayan özerk bir tertibin eseridir. Bu topluluk, topluluk üyeleri tarafından denetim edilen bir para ünitesi uygulayarak Bored Apes markasını merkezden uzaklaştırmak istiyor. Yuga Labs, para ünitesini büsbütün destekliyor ve gelecekteki tüm eserlerinin temelini oluşturmak için APE kullanacağını söylüyor.

image 5 gID 5

ApeCoin (APE) nasıl satın alınır?

ApeCoin (APE) geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. Airdrop’u aracılığıyla, mevcut Bored Ape NFT sahipleri APE mükafatları aldı. Bu airdrop, kriptoyu faal topluluk üyelerine dağıtıldı, lakin kimi karışıklıklara da neden oldu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bir bilgisayar korsanı flashloan aracılığıyla airdrop sırasında yaklaşık 1 milyon dolar bedelinde ApeCoin ele geçirmeyi başardı. Tekrar de, projenin çok kıymetli bir başlangıcı ile APE, yaklaşık 4 milyar dolarlık piyasa kıymetiyle şimdiden dünyanın en büyük kripto paralarından biri.

APEUSDT 2022 03 19 17 35 35

Halihazırda Bored Ape NFT’lerinin sahibiyseniz, ApeCoin’i edinmek kolay ve fiyatsızdır. Tek yapmanız gereken ApeCoin web sitesi aracılığıyla APE ödülünüzü talep etmek. Ape NFT’ye sahip olmayanlar için hala birçok seçenek var. ApeCoin DAO’nun idare heyeti, kısmen, platformu APE’yi birinci sunanlardan biri yapan FTX’ten yöneticilerden oluşuyor. Tokenin piyasaya sürülmesinin akabinde, bir dizi öbür büyük borsa da APE ticaretini üstlendi. Hala hazırda kullanıcısı olduğunuz aşağıdaki 7 borsadan Apecoin satın alabilirsiniz.

  1. Gemini
  2. Crypto.com
  3. Coinbase
  4. Huobi
  5. Binance
  6. Gate.io
  7. EToro

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın