• Ana Sayfa
  • Haberler
  • Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 2 bin 83 emekçi alımı yapacak (Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak)

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 2 bin 83 emekçi alımı yapacak (Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak)

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 2 bin 83 emekçi alımı yapacak (Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak)
Okunuyor Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 2 bin 83 emekçi alımı yapacak (Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak)

blank

OGM’nin Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına nazaran, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Emekçi Alınmasında Uygulanacak Yöntem ve Asıllar Hakkında Yönetmelik kararları uyarınca kurumun taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2 bin 80 süreksiz ve 3 daimi personel alınacak.

Toplam 2 bin 83 personel alımı için adaylarda aranacak genel ve özel kurallar ile öteki bilgiler İŞKUR’un açık iş ilanlarında duyurulacak. Bu ilanlar 14-18 Haziran’da İŞKUR üzerinden yayımlanacak. Gerekli kaideleri taşıyan adaylar ilan müddetince müracaatlarını İŞKUR üzerinden yapacak.

Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek, ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de duyurulacak. Adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacak. İlan edilecek tüm durumların deneme mühleti iki ay olacak.

Personel alım sürecine ait tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklarla kelamlı ve uygulamalı imtihanın yeri ve tarihi bölge müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Talep koşullarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların müracaatları ilan, kura, imtihan ve atama süreçlerinin her evresinde idarece sonlandırılabilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın