OPPO Reno 6 serisinin tasarımı sızdı

OPPO Reno 6 serisinin tasarımı sızdı
Okunuyor OPPO Reno 6 serisinin tasarımı sızdı

OPPO’nun 27 Mayıs‘ta tanıtacağını açıkladığı Reno 6 serisi hakkında bilgi sızıntıları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde birtakım teknik özellikleri gün yüzüne çıkan OPPO Reno 6 serisinin bu sefer tasarımı sızdı. Aygıtların resmi render görselleri toplumsal medyaya düştü.

OPPO Reno 6 serisinin ortaya çıkan tasarımı

Çinli akıllı telefon üreticisinin Reno ailesi, 3 farklı modelle karşımıza çıkacak. Seride; 5G dayanaklı temel model, Pro ve Pro Plus versiyonları yer alacak. Telefonların ortaya çıkan render imgelerine nazaran üç seçenek de delikli çentik yapısına sahip. Lakin Pro Plus kavisli ekranla gelecek.

OPPO Reno 6 serisinin tasarımı ortaya çıkınca Pro Plus ile başka iki model ortasındaki kamera heyetimi farkı da netlik kazandı. Ailedeki tüm modeller dörtlü art kamerayla gelse de Pro Plus’ta farklı bir tasarım görüyoruz. Dizayndaki farklılığı render görsellerinden inceleyebilirsiniz.

  • oppo reno 6 serisinin tasarimi sizdi 11oppo reno 6 serisinin tasarimi sizdi 11
  • oppo reno 6 serisinin tasarimi sizdi 22oppo reno 6 serisinin tasarimi sizdi 22
  • oppo reno 6 serisinin tasarimi sizdi 33oppo reno 6 serisinin tasarimi sizdi 33

Öbür yandan Pro Plus modeli kamera tarafında yalnızca tasarım ile fark yaratmıyor. Sızan bilgilere nazaran aygıtta; 50 Megapiksel Sony IMX766 sensöre sahip ana kameraya ek olarak, 16 Megapiksel, 8 Megapiksel ve 2 Megapiksel çözünürlüklü üç lens yer alacak.

Reno 6 ve 6 Pro modellerinde ise; 64 Megapiksel, 8 Megapiksel ve 2’şer Megapiksel iki kamera olmak üzere dört lens olacak.

Serideki üç telefonun da AMOLED panele ve FHD çözünürlüğe sahip olacağı da sızan bilgiler ortasında karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten aygıtlarda; Dimesity 900, Dimenstiy 1200 ve Snapdragon 870 işlemcilerinin yer alabileceği öne sürüldü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın