OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu geliyor! İşte ayrıntılar

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu geliyor! İşte ayrıntılar
Okunuyor OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu geliyor! İşte ayrıntılar

Akıllı telefonlarıyla ön plana çıkan OnePlus, son vakitlerde giyilebilir teknoloji eserlerine de kıymet vermeye başladı. Çinli üretici geçtiğimiz aylarda birinci akıllı saati OnePlus Watch’u duyurmuştu. Bunun akabinde şirket, yeni akıllı saatinin özel bir sürümü olacağını da resmen açıkladı. OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu bu ay piyasaya çıkacak.

OnePlus Watch’un güncellenen versiyonu, Cyberpunk 2077 oyununa nazaran uyarlanacak ve kadranı siyah, sarı camgöbeği vurgulara sahip olacak.

oneplus kullanicilari merakla beklenen ozellige kavusuyoroneplus kullanicilari merakla beklenen ozellige kavusuyor

Çinli üretici OnePlus, kullanıcıların merakla beklediği tema mağazasını getireceğini açıkladı. Fakat hangi modellerin destekleyeceği şimdilik bilinmiyor.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu bu ay gelecek

Oyun temalı eserleri OnePlus tarafından birinci defa görmüyoruz. Çünkü Çinli üretici akıllı telefonlarında da birkaç kez bu tıp özel versiyonlara yer vermişti. Örneğin geçen yıl piyasaya sürülen OnePlus 8T, yeniden Cyberpunk 2077 versiyonuyla dikkatleri üzerine çekti. Artık ise şirket, OnePlus Watch’da da bu stratejiyi uygulayacak ve Cyberpunk 2077 temalı saatiyle karşımıza çıkacak.

OnePlus Watchun ozel surumu bu ay cikacakOnePlus Watchun ozel surumu bu ay cikacakOnePlus Watch’un özel sürümü bu ay çıkacak

Tasarım tarafında OnePlus Watch’un özel sürümü, camgöbeği vurgulara ve sarı sayılara sahip olan özel bir kadranla gelecek. Öte yandan şirket, oyunun karakterlerinden ”Silver Hand” içinde yeni bir saat takviyesini getirecek. Ama bunun aygıtlarla birlikte sunulup sunulmayacağı, yahut şarj fonksiyonu sağlayıp sağlamayacağı şimdi netlik kazanmadı.

Teknik özellik olarak ise rastgele bir değişiklik olmayacağı konusunda savlar var. OnePlus’ın Cyberpunk temalı yeni sürümü, tıpkı mevcut modeldeki üzere 1.39 inç AMOLED ekran, 402 mAh pil, SpO2 ve kalp atış suratı üzere özelliklere sahip olacak. Ayrıyeten saat, 5 ATM suya dayanıklılık sertifikasıyla da destekleyecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın