Olmazsa Olmaz 19 Kripto Para Platformu

 Olmazsa Olmaz 19 Kripto Para Platformu
Okunuyor Olmazsa Olmaz 19 Kripto Para Platformu

Kripto para piyasasında trader olan @CryptoSopranoo, Bitcoin ve altcoin piyasasını ve yan unsurlarını etkin şekilde takip edebilmek için olmazsa olmaz siteleri ve araçları Twitter’da flood olarak paylaştı, derledik.

Arkadaşlar merhaba. Kripto para sektöründe trade yapan, ICO kovalayan ve teknolojisi ile ilgili araştırma yapan kişiler için olmazsa olmaz ya da yardımcı olacağını düşündüğüm çok güzel platformları yazacağım ufak ufak. Flood başlasın.


https://rsihunter.com/

İlk platformumuz.  5 büyük borsa ve paritede; “5,30 dk” “1, 4 saat” “1 day” “1 week” olacak şekilde coinlerin overbought oversold ya da neutral olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz.


https://coinlib.io/

Bu siteye bayılıyorum desem az. Son 24 saatte paranın nereye aktığını görüyorsunuz. Harika değil mi?

Ayrıca seçtiğiniz borsa ya da coinle ilgili tüm haberleri gösteriyor altta, Twitter ve Reddit içindeki haberler dahil.

Bir de, neredeyse her özelliğine göre “compare” seçeneği ile istediğiniz 2 coini kıyaslayabiliyorsunuz.


https://www.multicoincharts.com/

İstediğiniz kadar coinin grafiğini tek ekranda görmek ister misiniz? O zaman bu site tam sizlik.


İçerisinde blockchain geçen neredeyse tüm haberleri güncel bir şekilde bu siteden bulabilirsiniz. https://www.blockchaintechnology-news.com/


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1N-36Sm2m5Ohj6ZKwQV5rW_tiH8-rHuvxLXJYnaza9Eg/htmlview

Bu arkadaşlar çok güzel bir şey yapıp ICO’ları ya da ICO’dan yeni çıkmış coinleri kendilerine göre detaylı bir şekilde inceleyip puanlamışlar.


https://deltabalances.github.io/

Airdrop’tan gelen coinleri MEW’a girmeden kontrol etmek istiyorsanız böyle basit bir site var. Airdroplardan gönderilen, borsada listelenmiş ya da listelenmemiş tüm tokenları gösteriyor size. Mew adresinizi girmeniz yeterli.


https://bitscreener.com/

Bu sitede ayrı bir mucize. Coinler hakkında son haberler, coinlerin basın açıklamaları. Burada ICO’lar ve coinler hakkında doğumlarından bu zamana kadar olan bir çok bilgiye erişebilirsiniz. ICO ve Gem hunting yapmak için harika bir site.


Türkçe haber takibi için:

https://coin-turk.com/

http://coinadam.com/

https://uzmancoin.com/


https://tokenmarket.net/

ICO hunting için güzel bir site.


https://www.bitcoin.com/

Bu siteden sitelerin ya da platformların şüpheli, scam ya da güvenli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Düşünün ki bitcoin.com’a bile “unsafe” diyen bir site


http://whitepaperdatabase.com/

Bir çok coin ve ICO‘nun whitepaper’ına ulaşabileceğiniz platform.


https://cryptowat.ch/

Daha kapsamlı tradingview.

Ayrıca alış ve satışlarda oluşturulan duvarları takip edebiliyorsunuz. Ölçeği “span” ayarı ile büyültüp küçültebilirsiniz analizinize göre.


http://mapofcoins.com/bitcoin

Coinlerin nereden forklandığı ya da hangi coinin hangi coinin alt yapısını kullanarak piyasaya giriş yaptığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca çıkış tarihi ve codelarına da ulaşabilirsiniz.


https://www.hashed.com/portfolios/

Bu adamların yatırımları genelde fiyatlanıyor. Arada girip bakıyorum yeni bir yatırımları var mı diye. Büyük bir portföy.


https://cryptopanic.com/

Alım yapmadan önce bu siteye girip bakmak benim için nefes almak gibi bir şey. Bir coin ile ilgili anlık haber takibi yapabileceğiniz harika bir site. Portfolio oluşturup alarmlı haber takibi yapılabiliyor ama onun için premium hesap gerekiyor.


https://tensorcharts.com/

Bu sitenin grafiklerinin altında alım ve satımların savaşını görüyorsunuz. Düşüşün hacimli mi değil mi olduğunu hızlı kavrayabilmek için birebir diye düşünüyorum. Hele ki teknik analizden hacim barlarından anlamıyorsanız.


Okuduğunuz için teşekkürler. Faydalı bulduysanız diğer insanlara ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kaynak tweet: 22:18 – 20 Ağu 2018

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın