MyThemeShop 36 Premium Temayı Ücretsiz Sunmaya Başladı

 MyThemeShop 36 Premium Temayı Ücretsiz Sunmaya Başladı
Okunuyor MyThemeShop 36 Premium Temayı Ücretsiz Sunmaya Başladı

Hızlı WordPress temaları ve temiz kodlamasıyla bilinen MyThemeShop, korona virüs nedeniyle IT alanında yürüyenler için 36 Premium (Ücretli) temayı ücretsiz olarak sunmaya karar verdi. 13 Nisan 2020’de, bu kararını aşağıdaki metinle duyurdu. Ayrıca, kişisel blogunuz için ücretsiz bir tema arıyorsanız Ücretsiz WordPress Blog Temaları | Elle Seçilmiş En İyi 20 Blog Teması başlıklı yazımız ve her ay ThemeForest tarafından sunulan ayın ücretsiz tema ve eklentilerini takip edebilirsiniz.

Merhaba!

Hepimizi etkileyen COVID-19 nedeniyle, zihinsel, finansal ve fiziksel olarak küresel salgının hepimize zarar verdiği bu dönemde, üzerimize düşeni yapmak ve insanları bildiğimiz en iyi şekilde desteklemek istiyoruz. İnsanların çevrimiçi bir varlık oluşturmasına ve WordPress tarafından desteklenen web sitelerini başlatmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bugünden itibaren 36 premium temamız artık ücretsiz olarak sunulacak. Koşulsuz olarak ömür boyu güncelleme almaya devam edecektir. Bu temaları almak için bir hesap oluşturmanıza bile gerek yok, sadece indir’e tıklamanız yeterlidir.

Birlikte, sevdiklerimizle ve arkadaşlarımızla bağlantıda kalarak ve hükümet, sağlık ve güvenlik görevlilerinin tavsiyelerine uyarak bu günleri aşmayı başarabiliriz.

Güvenli ve sağlıklı kalın

Bhanu Ahluwalia ve Takımı

Ücretsiz MyThemeShop Premium WordPress Temalar

SplitDigitalis
NominalDayNight
ClockCool
VogueHowTo
BloggingBoxViral
MagazineEntrepreneurship
NewsMagEmerald
BridgeBeauty
FlickWildfire
MinimaliaSaturation
ReposeFrontPage
PinstagramNewsTimes
StyleSpike
PureviewBookshelf
HotNewsAwake
ChronologySocialMe
SensationalNewsToday
SimpletonReport

Duyuru sayfası için bağlantıyı takip edebilirsiniz: Giving away 36 of Premium WordPress themes for FREE

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın