Müjde: Bitcoin Borsası Tanınan Altcoin’i Listeliyor!

Müjde: Bitcoin Borsası Tanınan Altcoin’i Listeliyor!
Okunuyor Müjde: Bitcoin Borsası Tanınan Altcoin’i Listeliyor!

altcoin 13

XRPArmy olarak söz edilen topluluğunun en tanınan kripto para borsası, en büyük stablecoin USDT ile Altcoin IOTA alım satımı mümkün kıldı

Altcoin IOTA, USDT ile birlikte Bitrue’da listeleniyor

IOTA/USDT kuru, bir merkezi kripto para borsasına daha eklendi. IOTA dağıtılmış defter sisteminin temel mahallî varlığı artık Bitrue tarafından destekleniyor. Kripto para borsası Bitrue (BTR) tarafından yapılan resmi duyuruya nazaran, 7 Haziran 2021’den itibaren IOTA token’i borsanın ticaret paketine eklendi. Artık, IOTA, en likit stablecoin olan Tether’e (USDT) karşı süreç yapmak için kullanılabiliyor.

altcoin 14

IOTA ekosisteminin temel bir lokal varlığı olan IOTA (MIOTA), listelendikten çabucak sonra fiyat artışı yaşadı ve %2 oranında yükseldi. XRP merkezli kripto para ekosistemi Bitrue (BTR), takas araçlarını, ödünç verme/borç alma modüllerini ve stake etme araçlarını içeriyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda IOTA token’i, 3,6 milyar dolarlık net piyasa bedeli ve 24 saatlik ortalamada 64 milyon dolarlık süreç hacmi ile piyasa bedeli bakımından 31. en büyük token pozisyonunda.

Chrysalis yükseltmesi Bitrue (BTR) tarafından destekleniyor

Ayrıyeten Bitrue (BTR), IOTA ekosisteminin tam merkezsizliğinin önünü açan Chrysalis yükseltmesini desteklediğini doğruladı. Bu geçiş, Nisan ayında IOTA DLT düzeneklerini tekrar ele aldı. Ayrıyeten yeni Firefly cüzdanını tanıttı ve token geçişine de yer verdi.

Birkaç gün evvel IOTA, birinci kapalı merkezi olmayan test ağını (devnet), IOTA 2.0’ı başlattı. IOTA takımına nazaran bu sistem, büsbütün merkezi olmayan IOTA ağının birinci versiyonu durumunda. Bu versiyon IOTA ana ağının merkezileştirilmiş öğelerini ortadan kaldırmak için bir sanal alan test ortamı vazifesi görecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın