Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin’in Yükselecek Çok Yeri Var!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin’in Yükselecek Çok Yeri Var!
Okunuyor Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin’in Yükselecek Çok Yeri Var!

Milyon aboneli bir Youtube analisti, güçlü Ethereum rakiplerinden birinin yakın tarihli çöküşe karşın süratle toparlanacağını söylüyor. İlgili altcoin Fantom (FTM), Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, tanınan DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin bölümden ayrılacağını duyurmasıyla çift haneli bedel kaybetmişti. Analiste nazaran FTM’nin hala “yükselecek çok yer var”…

“Depoda hala çok fazla yakıt var”

Tanınan bir kripto analisti, orta düzey bir Ethereum rakibinin temellerinin, projenin son fiyat düşüşüne karşın sağlam kaldığını söylüyor. Youtube kanalı Coin Bureau’nın “Guy” kalaplı analisti, 1,98 milyon YouTube abonesine, ünlü merkezi olmayan finans (DeFi) geliştiricisi Andre Cronje’nin projeden ayrılmasıyla tıpkı vakte denk gelen bir fiyat düşüşüne karşın, Fantom’un (FTM) “hala çok fazla yakıtı kaldığını” söyledi. Analiste nazaran, Fantom’un on-chain temelleri, altcoin fiyatının uzun vadeli bir dayanak düzeyini muhafazasına yardımcı olacak kadar güçlü olabilir. Guy, yatırımcılara, Fantom’dan gelecek olumlu haberler nedeniyle panik satış yapmamalarını tavsiye ediyor:

Görüntü esnasında, ATH düzeyinden neredeyse 3 kat düştü ve uzun vadeli fiyat çizelgelerinde berbat bir çift zirve modeli görüyorum. Bu model aşağı hakikat kırılırsa, maksadın nerede olduğunu bilmek istemezsiniz, inan bana. Paniğe kapılmadan evvel, Fantom’un temellerinin hala son derece güçlü göründüğü gerçeğini düşünmek vakit ayırın. Yeni başlayanlar için, gruba ve erken yatırımcılara tahsis edilen tüm FTM’ler 2020’nin sonlarında hak kazanmayı bitirdi ve bahtları, bu FTM’nin değerli bir ölçüsünü esasen satmış olmalarıdır. Bu âlâ zira gelecekte satmaları için daha az FTM olacağı ve bu nedenle neden olabilecekleri daha az fiyat baskısı olacağı manasına geliyor.

FTMUSDT 2022 03 19 15 56 26

Guy ayrıyeten Fantom’un benimsenmesinin ve kullanımının yükseliş trendinde olmaya devam ettiğini ekliyor:

Fantom’un 2,5 milyondan fazla eşsiz cüzdan adresi var. Ve bu eğilim yavaşlıyor üzere görünmüyor. Daha da değerli bir on-chain metrik, biraz düşüşe geçen lakin yeniden de uzun vadeli güçlü bir yükseliş trendinde kalan günlük süreç sayısıdır. Kilitlenen toplam kıymet (TVL) açısından, Fantom o tarafta da bir ölçü yavaşlama gördü lakin tıpkı formda uzun vadeli bir yükseliş trendinde.

Bu faktörler altcoin fiyatını tekrar yükselebilir

Analiste nazaran, yükselişe geçmenin bir öteki nedeni de FTM’nin yakın gelecekte daha fazla sayıda kullanıcı ve yatırımcı tarafından kullanılabilir hale gelmesi. Analist yükseliş tarafındaki yorumlarını bir dizi faktöre dayandırıyor:

FTM’nin Binance ABD’deki son listelemesi, öteki Amerikan borsalarında listelenebileceğini ve bunun daha da fazla yatırımla sonuçlanabileceğini gösteriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın