Milyarderin Yatırım Yaptığı Altcoin İçin “10 Dolar Hedefi” Verildi!

Milyarderin Yatırım Yaptığı Altcoin İçin “10 Dolar Hedefi” Verildi!
Okunuyor Milyarderin Yatırım Yaptığı Altcoin İçin “10 Dolar Hedefi” Verildi!

unnamed 2

Son vakitlerde Bitcoin ve genel kripto para piyasasında görülen düşüşten en az etkilenen bir altcoin olan Polygon (MATIC), yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Hatta, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ünlü milyarder Mark Cuban, bu altcoin’e yatırım yaptığını açıkladı. Süratli güzelleşmesinin akabinde MATIC fiyatı yükseldi ve bir analist, yakın vakitte 2.68 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyini (ATH) aşabileceğini düşünüyor

Analist Lark Davis: Altcoin, 10 dolar düzeylerini kırabilir

Polygon, kayıplarını büsbütün telafi eden ender varlıklardan biri. Örneğin Bitcoin fiyatı 40.000 doları aşmaya başlasa da, 64.000 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden uzak bir düzeyden süreç görüyor. Öte yandan Ethereum (ETH) da, ATH’si olan 4.356 doların neredeyse 2.000 dolar altından el değiştiriyor.

Polygon MATIC

Tanınan bir analiste nazaran uzatılmış boğa rallisi ile fiyatın yakında en yüksek düzeylere tekrar çıkması bekleniyor. Lark Davis, Polygon fiyatı hakkında ise “çok yakında 10 doları kırabilir,” sözlerini kullanıyor.

Matic “kıt” bir varlık haline mi geliyor?

Polygon dApp ekosistemi yıldırım suratında büyürken Polygon’da izlenen toplam dApp satısı 90’ın üzerine çıkıyor. Coinpedia’dan Sahana Vibhute’a nazaran bu durum benimsenme oranını da hızlandırdığı için ekosisteme pek çok trader giriyor. Lakin varlığın popülaritesi arttıkça, borsalardaki arz en düşük düzeylere ulaştı. Borsalarda, toplam arzın sadece %0.4’ü (40 milyondan daha az bir miktar) bulunuyor.

Vibhute’a nazaran bu durum da traderların devam eden boğa rallisi için “HODL” eğiliminde olduğunu gösteriyor. Matic fiyatı, yazım sırasında yüzde 29.2’lik bir artış ile 2.24 dolar düzeyinden süreç görüyor. Matic, aylık bazda yüzde 484.4, yıllık bazda ise yüzde 10.491 yükselmiş durumda.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın