Microsoft Office, Android için beklenen özelliğe kavuştu!

Microsoft Office, Android için beklenen özelliğe kavuştu!
Okunuyor Microsoft Office, Android için beklenen özelliğe kavuştu!

Karanlık mod her geçen gün daha da trend hale gelmeye başladı. Son birkaç yılın tahminen de en âlâ gelişmelerinden olan bu özellik, genel manada kullanıcının; telefon, tablet ya da bilgisayarla ilgilenirken göz sıhhatini muhafazaya odaklanıyor. Uygulama geliştiricileri de sistem genelinde sunulan bu özelliğe ayak uydurmak için kimi güncellemeler yapıyorlar. İşte artık beklenen bu güncelleme Microsoft Office Android kullanıcıları içinde geldi.

Uzun müddettir karanlık modun Microsoft Office için gelmesini talep eden şahıslar, artık merakla beklenen bu özelliği kullanabilirler. Şirket, yeni güncellemesiyle birlikte Office uygulamasını nihayet beklenen özelliğe kavuşturdu.

microsofttan windows 10x icin kotu haber geldimicrosofttan windows 10x icin kotu haber geldi

Microsoft’un taşınabilir aygıtları hedefleyen yeni yazılımı Windows 10X bekleyenleri üzecek bir haber ile gündemde. İşletim sistemi hiç çıkmayacak.

Android için Microsoft Office karanlık mod çıktı

Micrososft Office’in Android için yeni sürümü; gri ve siyah kenarlıklarla çevrili güzel bir karanlık mod tecrübesi sunuyor. Kullanıcıların bu modu aktifleştirmesi içinde önlerinde iki seçenek bulunuyor. Birincisi aygıt ayarları olan, yani sistemin moduna nazaran değişen tema. İkincisi ise uygulama ile gelen ve gereksinime nazaran açılıp kapatılabilen bir temadır.

microsoft office android icin beklenen ozellige kavustumicrosoft office android icin beklenen ozellige kavustuAndroid sistemine sahip Office kullanıcıları, artık karanlık modu uygulama üzerinde deneyimleyebilir.

Microsoft’un Android sürümündeki Office uygulaması için sunulan karanlık mod özelliğini, Google Play Store üzerinden en son sürüme güncelleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Siyah rengi göze daha güzel gelen bir tonla geliştiren şirket, tasarım konusunda uygulama güzel bir tecrübe kazandırdı. Birebir vakitte uygulama içerisindeki metinlerde de hiçbir karışıklık olmuyor. Yani dokümanlar ya da başka metinleri beyaz bir renkte görürken, art planda ise yeni karanlık modu deneyimleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın